Žurnāli

PAR APRĪĻA NUMURU

Dace Zvīgule Krimuldas pagasta aptiekas Vitamīns vadītāja: Briestošie pumpuri, zemes rūgšana rosina darboties, veidot ko jaunu, sakārtot esošo, aizskalot netīrumus... Tīrības diena mūsu medicīnā un farmācijā gan derētu biežāk nekā tikai pavasarī! Uz to ne reizi vien aicinājis arī žurnāls Doctus, savās publikācijās skarot plašu problēmu loku.

Šajā žurnāla numurā ir vairāki raksti par hroniska iekaisuma radītām problēmām un sekām. Hroniska iekaisuma laikā tiek izjaukts līdzsvars... Būtisks kā arguments līdzsvara atgūšanai šķiet skotu ķirurga Džona Hantera novērojums - iekaisums nav slimība, bet nespecifiska reakcija, kurai ir dziedinoša ietekme uz organismu (dr. Simonas Doniņas raksts 16. lpp.).

Joprojām vēl dziedinām hronisko iekaisuma procesu starp valsts un privātajām veselības aprūpes iestādēm. Kā tas izdodas, par to savā pieredzē un novērojumos dalās privātās medicīnas pārstāvji. Tas nav viss, ar ko mūs iepazīstina šis Doctus numurs! Tādēļ lasīsim!

Žurnāla redakcijas kolektīvam gribu vēlēt būt vienmēr atvērtiem jaunai informācijai, lai patīkamas tikšanās un domu apmaiņas!

Saule sveic zemi, un zeme atbild ar tikpat zeltītu sveicienu! Māllēpes, pienenes, purenes, gaiļbiksītes, cāļgalvas, dzeltenās vizbulītes - tās taču ir zemes mazās saulītes! Būsim arī mēs atvērti saulei un pavasarim!

 

 

Uz augšu ↑