Žurnāli

DECEMBRA JAUTĀJUMS

Ko lasītājs var sagaidīt no DOCTUS 2011. gadā?

DIĀNA RIČIKA, Doctus galvenā redaktoreDiāna Ričika

Dzīves gudrību - satiekot Doctus lappusēs leģendāras, dziļas, spilgtas un gudras medicīnas personības. Citādu skata leņķi - lasot par kolēģi, kas dodas uz Teksasas universitāti gūt pieredzi smalkā laboratorijā vai par kolēģi tepat kādā Latgales aptiekā vai praksē, kurš ar naudas mazumiņu tomēr izdzīvo. Rosināsim domāt arī kritiski - aiz it kā parastiem notikumiem nereti stāv režisori un inscenētāji, un reizēm mums neviens neprasa, vai mēs tās lomas gribam spēlēt. Bet varbūt mēs varam rakstīt savu scenāriju? Vismaz mēģināt?! Un, protams, savējo izjūtu - tepat blakus ir kolēģi, kuriem var (un vajag!) prasīt padomu un atbalstu profesionālajā ikdienā, kuros vērts ieklausīties un ar kuriem ir prieks sarunāties!

 

SANTA ROZĪTE, Doctus medicīnas redaktoreSanta Rozīte

Doctus būs kā tilts starp aktualitātēm medicīnā un jūsu personīgo profesionālo pieredzi. Kā nelielas pieredzes apmaiņas stundas, kad lieliski kolēģi rāda risinājumu sarežģītiem un netipiskiem klīniskajiem gadījumiem vai dalās zināšanās par jaunākajām pierādījumos balstītajām atziņām slimību diagnosticēšanā un ārstēšanā. Apkoposim arī dažādu nozaru jaunākos pētījumus un provocēsim domāt plašāk, uz problēmu paskatoties multidisciplināri.

 

LIENE LACBERGA-LEINASARE, Doctus projektu vadītājaLiene Lacberga-Leinasare

Būsim klāt dažādos semināros un konferencēs, kuras labi izgaismo problēmas, par ko pietrūkst zināšanu, tēmas, kas jūs interesē vai par ko vērts turpināt diskusiju Doctus lappusēs. Konferences ir iespēja mums klātienē satikt ļoti daudzus no jums, just atgriezenisko saiti, bet jums - izteikt mums savu viedokli, vaicāt un ieteikt.

 

 

Uz augšu ↑