Sportiski foto mirkļi no piektā mediķu aroda kausa basketbolā (papildināta ziņa)

1.oktobrī, saulainā rudens dienā Cēsīs jau piekto reizi pulcējās mediķi, kas mīl basketbolu. Smaidīgi un cīņas spara pilni tie pēc iesildīšanās un svinīgās parādes vairāku stundu garumā demonstrēja sportiskās spējas, aroda kausa izcīņas spēlēs. Piedāvājam dažus foto mirkļus, kas tapuši spēļu sākumā. Gaidiet drīzumā fotogaleriju ar fotogrāfa Aivara Liepiņa uzņemtajiem kadriem no 5. Mediķu aroda kausa Cēsīs.

Stradiņa slimnīcas dakteri Ints Putniņš un Artūrs Koris ne tikai kopā strādā, bet arī  met un iemet, iesildoties pirms spēles

Spēļu atklāšanā Aroda kausa organizators LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris novēlēja visiem godīgu spēli un paceicās klātesošajiem sportiskajiem mediķiem par uzticību piecu gadu garumā. Visus spēļu dalībnieku svieca arī Cēsu pilsētas domes pārstāvis un žurnāls Doctus.

Šogad vīru grupā startēja trīs komandas, jaukto komandu grupā - sešas komandas. Līdz pat turnīra noslēgumam  saglabājās intriga, vai kāds pārspēs visu piecu aroda kausu ieguvējus Stradiņa slimnīcas ārstu komandu "Pauļa mazbērni". Sīvā cīņā ar spēles laika pagarinājumu uzvaru pār "Plastikas ķirurgiem" izcīnīja "Pauļa mazbērni". Komandas kapteinis Gunārs Mednis atzina, ka ik gadu sportiskais azarts un cīņas spars nedaudz noplok, jo nav intrigas, kurš būs uzvarētājs. Tomēr vienlaikus arī piebilda, ka konkurence tomēr paliek nedaudz sīvāka. To arī pierādīja neizšķirts rezultāts pēc finālspēles pamatlaika.

Arī citās spēlēs emocijas sita augstu vilni. Viens no visvairāk uz laukuma runājošajiem dakteriem bija komandas "Gaiļezers" spēlētājs Aigars Seņkāns, kurš aktīvi komunicēja gan ar pretinieku komandas pārstāvjiem, aizrādot, piemēram, par nepareizi izplestām rokām, piesedzot, gan arī iesakot savas komandas spēlētājiem vairāk nemest pa grozu, ja reiz neizdodas trāpīt. Košas emocijas demonstrēja arī "Pauļa mazbērnu" spēlētājs Viesturs Rudzītis. Savukārt viskarstākie līdzjutēji bija komandai "Jaunie un ātrie", kas bija bruņojušies ar  īpašām taurītēm, un neskopojās arī ar ritmiskiem un skaļiem bļāvieniem.

Sportiskajās aktivitātēs mediķiem ir iespēja ne tikai izlādēt emocijas, bet arī stiprināt komandas garu, satikt sen neredzētus kolēģus un atpūsties kausa neoficiālās daļas pasākumā.

2011. gada mediķu aroda kausa rezultāti

Jaukto komandu grupā

1. vieta - komanda "Jautrie un ātrie" (Rīga)

2. vieta - komanda "MET-MET" (Saldus)

3.vieta - komanda "Kuslie ērgļi" (Gulbene)

Vīru komandu grupā

1. vieta - komanda "Pauļa mazbērni" (Stradiņa slimnīca)

2. vieta - komanda "Plastikas ķirurgi" (Mikroķirurģijas centrs un Brūču klīnika)

3. vieta - komanda "Gaiļezers" (RAKUS klīnika "Gaiļezers")

Fotoreportāža

Pilna fotogrāfa Aivara Liepiņa uzņemto fotofrāfiju galerija no 5. Mediķu aroda kausa šeit.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas mediķi funktierē labāko spēles taktiku. Centrā Konstantīns Kalnbērzs un Silvestrs Zēbolds

Asinsvadu ķirurgs un komandas "Pauļa mazbērni" kapteinis Gunārs Mednis sportiskā izklupienā

Kurš kuru? Stomatoloģijas institūta komanda spēlē pret Vidzemes slimnīcu

Sirds ķirurgs Artūrs Koris gūst punktus savai komandai "Pauļa mazbērni"

Neiroķirurgs Kārlis Bicāns padevis bumbu mūžīgajam cīņu biedram Aigaram Seņkānam. Spēlē klīnikas "Gaiļezers" dakteri pret Stradiņa slimnīcas mediķiem

Algologs un basketbolists Guntis Iļķēns un Vidzemes slimnīcas komanda

Spožās līdzjutējas pārstāv farmācijas indrustriju, Stradiņa slimnīcu un presi

 

Uz augšu ↑