← Atpakaļ

Bites un apiterapija

Doctus piebilde. Sabiedrība un arī liela daļa ārstu netradicionālo medicīnu neatbalsta un jauc to ar dziedniecību. Tomēr tās ir divas pilnīgi atšķirīgas jomas, jo ar netradicionālās medicīnas metodēm strādā sertificēti ārsti un ārstēšanas metodes balsta zinātniski pierādījumi. Lai kliedētu bažas un iepazīstinātu ar netradicionālās medicīnas iespējām, sākam rakstu sēriju “Netradicionālās medicīnas virzieni”. Rakstu sēriju sāksim ar apiterapiju, kas tika izmantota jau 3500 gadu p.m.ē. un kas sniedz plašas iespējas dažādu slimību ārstēšanā.


Bišu produkti

Latvijā jau sen pazīstama tāda lauksaimniecības nozare kā biškopība. Arī to, kas ir medus, zina pat bērni. Taču ne vienmēr iedomājamies par pārējiem bišu ražotajiem produktiem. Mūsu dienās, kad veselības uzturēšanai cilvēkiem nereti pietrūkst naudas dārgajiem medikamentiem, parādās interese par dabīgiem produktiem, to skaitā arī par bišu saražotiem. Tiesa, bišu produkti nav lēti, taču noderīgi gan. Lietojot bišu produktus veselības uzlabošanai un slimību ārstēšanai, organismam nerodas pierašana (nezūd efekts) un nav arī tādu blakusparādību kā no ķīmiskiem preperātiem. Protams, šo produktu lietošana medicīniskos nolūkos…

Raksta pilna versija nav pieejama

Atbilstoši Jūsu lietotāja līmenim raksta pilna versija nav pieejama. Ja vēlaties lasīt pilnu rakstu, aicinām reģistrēties vai abonēt Doctus.
Page

Lasītākie raksti