← Atpakaļ

Gluži kā detektīvs - Valentīna Berga

Darbdienas vakarpuse. Aiz kādām durvīm Veselības inspekcijas gaitenī atskan daudzbalsīgs "Daudz baltu dieniņu..." Nodomāju, ka mūsu sarunas dēļ Kontroles pārvaldes vadītājai VALENTĪNAI BERGAI kūkas un šampanietis ies secen. Pēc mirkļa no kādas sanāksmes ierodas arī viņa pati. Jau pirmajā brīdī kļūst skaidrs, ka šī sieviete ir staigājošs enerģijas lādiņš. Netieši viņa to apstiprina, norādot, ka viņai nepatīk gļēvi un savu viedokli aizstāvēt nespējīgi cilvēki. Izrādās, arī viņai pašai dzīvē no kontroles neizbēgt. Viņas dzīves kontrolieri ir vīrs un dēls.


Valentīna Berga burtiski ielido kabinetā. Mētelis vēl nav novilkts, bet es jau uzzinu, ka diena bijusi spraiga, daudz tikšanos. Viņa smejas – pārdzīvošot, ka nevar piedalīties kolēģa sveikšanā un dziesmas dziedāšanā. Kafiju sarunas laikā viņa nedzeršot – augstais asinsspiediens neatļauj. Vēlāk uzzinu, ka tā ir viena no nepatīkamajām lietām, kas viņu piemeklējusi, strādājot Veselības inspekcijā. Valentīnai ir skaļa, droša, labsirdīga balss. Viņa atstāj tāda cilvēka iespaidu, kam var uzticēties. Iespējams, tas ir izšķirīgs iemesls, kāpēc V. Berga veselības aprūpes kontroles institūcijā strādā jau 17 gadu. Šķiet, ja es būtu kādas…

Raksta pilna versija nav pieejama

Atbilstoši Jūsu lietotāja līmenim raksta pilna versija nav pieejama. Ja vēlaties lasīt pilnu rakstu, aicinām reģistrēties vai abonēt Doctus.
Page

Lasītākie raksti