Žurnāli

PAR AUGUSTA NUMURU

I. Ūdris par Doctus augusta numuru: Ir gandrīz ideāla vasara - saule mijas ar negaisu un lietusgāzēm, pasākumu tik daudz, ka grūti izvēlēties, kurp doties un ko redzēt. Daudziem no mums ir atvaļinājums, tomēr vakarā pārņem patīkams nogurums un tā vien gribas atlaisties šūpuļtīklā ar iecienīto žurnālu rokās. Doctus augusta numurs tam ir kā radīts.    

Žurnālā kā allaž katrs kolēģis atradīs ko interesantu savā specialitātē vai uzzinās ko pilnīgi jaunu. Es novērtēju un ar interesi salīdzināju savu pieredzi ar dr. Sandras Prāves rakstīto par vēnu putu skleroterapiju.

Sev noderīgu informāciju par reizēm neuzkrītošu vai citām saslimšanām raksturīgu simptomu nozīmi nopietnu slimību diagnostikā guvu no Dr. med. Simonas Doniņas raksta "Paraneoplastiskie sindromi".

Interesanta ir arī urologa Ata Karuļa izklāstītā tēma par urīna nesaturēšanu, bet nākotnes veselības aprūpes vīzija jaušama mūsu jauno un topošo kolēģu diskusijā.

Šajā Doctus numurā ir arī kas "visai ģimenei" - Santas Rozītes sagatavotais apraksts par mobilo tālruņu, datoru un citu mūsdienu tehnoloģiju ietekmi uz veselību. Tas būtu jāizlasa ikvienam, arī jauniešiem.

Patīkami lasīt par dr. Zentas Stradiņas atgriešanos ārsta praksē pēc septiņiem farmācijas biznesā pavadītiem gadiem!

Lai jums visiem neaizmirstama vasara!

 

Uz augšu ↑