← Atpakaļ

Uz Eiropu – auditēt rezidentu apmācību

Latvijas Urologu asociācijas prezidents EGILS VJATERS pārliecināts, ka viņš par Eiropas Urologu asociācijas Rezidentu apmācības komitejas viceprezidentu nav kļuvis gluži netīšām. Viņš vienmēr skaļi un skaidri pauž savu viedokli. Kolēģi to novērtē, tāpēc šobrīd E. Vjaters kopā ar citu valstu kolēģiem gādā par vienādiem uroloģijas rezidentu apmācības apstākļiem visās Eiropas slimnīcās.


EGILS VJATERS

Arī latvieši var teikt savu vārdu Eiropas profesionālajās organizācijās

Latvijas ārsti piedalās savu profesionālo organizāciju darbā ārpus valsts, taču, šķiet, arvien ir kūtri, lai uzņemtos tajās vadošus amatus.

Eiropas Urologu asociācijas valde ir Eiropas medicīnas speciālistu ūnijas (jeb apvienības) sastāvdaļa. Tādas valdes šajā ūnijā veido visas medicīnas specialitātes. Katra Eiropas Savienības valsts izvirza divus pārstāvjus no profesionālajām asociācijām, tāpēc arī Latvijas ārstiem ir iespēja teikt savu vārdu.

Eiropas Urologu asociācijā darbojas četras komitejas - katrai ir sava valde, kuru četrus gadus vada komitejas prezidents. Pēc…

Raksta pilna versija nav pieejama

Atbilstoši Jūsu lietotāja līmenim raksta pilna versija nav pieejama. Ja vēlaties lasīt pilnu rakstu, aicinām reģistrēties vai abonēt Doctus.
Page

Lasītākie raksti