Vidzemes slimnīcā – gada labākā būve

Brila B. | 2012. gada 3. aprīlis

Kopš publiskoti Latvijas Būvnieku asociācijas ikgadējās skates "Gada labākā būve Latvijā ‘2011” laureātu vārdi, Valmierā oficiāli ir par vienu titulētu būvi vairāk. Nominācijā "Renovācija, t.sk. energoefektivitātes paaaugstināšana” 1. vietu žūrijas komisija piešķīrusi Vidzemes slimnīcas A korpusa 2.-6. un pagrabstāva renovācijas projektam.

No kreisās: J. Mellēns, Valmieras pilsētas galvenais būvinspektors, I. Liepa, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāja, D. Vītols, galvenā būvuzņēmēja SIA „Latvijas Energoceltnieks” valdes loceklis, T. Galeja-Gruntmane, Vidzemes slimnīcas izpilddirektore

Laureātu apbalvošanas ceremonijā Veselības ministre Ingrīda Circene, sveicot godalgotās būves realizētāju komandu, atzina, ka tik labs rezultāts sasniegts, pateicoties projekta pasūtītāja - Vidzemes slimnīcas vadības pūlēm un profesionālai sadarbībai ar projektētājiem, būvniekiem un būves uzraugiem.

Ministre ir viesojusies Vidzemes slimnīcā Valmierā, apmeklējusi arī renovētās nodaļas un varējusi novērtēt gan projekta radošo ideju un kvalitatīvo izpildi no būvnieku puses, gan pacientiem drošo un pieejamo ārstēšanās vidi, bet personālam - funkcionāli ērtās darba vietas.

Foto: no Vidzemes slimnīcas arhīva

Uz augšu ↑
Chain

Saistītie raksti

  • Vidzemes slimnīcai – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorija

    Brila B. | 2012. gada 29. maijs

    25. maijā Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās notika iniciatīvas Ilgtspējas indekss noslēguma pasākums, uz kuru tika aicināta arī Vidzemes slimnīca. Ilgtspējas indekss jeb uzņēmuma pašvērtējums, ko Ekonomikas ministrs Donāts Pauļuts pielīdzinājis uzņēmuma ikgadējai obligātai veselības pārbaudei, Latvijā notika trešo gadu. Lasīt visu