Žurnāli

Uz JANVĀRA numura vāka

Ineta Viļuma farmaceite, “Lavandas aptieka” līdzīpašniece un Ilze Kronberga farmaceite, “Lavandas aptieka” līdzīpašniece.

Ineta VIĻUMA

Farmācijā strādā: 13 gadus.

Svarīgākie punkti darba dzīvē: Ineta jau studiju laikā sāka strādāt par farmaceiti "Hansa Pharma" (tagad "Benu aptiekas") aptiekā, pēc tam bija narkotisko un psihotropo zāļu noliktavas vadītāja zāļu lieltirgotavā "Magnum Medical". Strādājusi ZVA Zāļu izplatīšanas informācijas nodaļā kā vecākā eksperte, tur satika Ilzi un vēlāk dzima doma par savu aptieku. Tagad - "Lavandas aptieka" vadītājas vietniece.

Ārpus darba: laiku velta diviem bērniem un ģimenei. Tā kā vīrs bieži strādā ārpus Latvijas, tad izmanto ikkatru iespēju būt visiem kopā. Atpūšas lauku mājās Ogres novadā, ceļo, dodas uz teātri, koncertiem.

Dzīves princips: "Viss, kas dzīvē notiek, tas notiek uz labu!"

Ilze KRONBERGA

Farmācijā strādā: deviņus gadus.

Svarīgākie punkti darba dzīvē: Ilze studijas apvienoja ar darbu aptiekā un farmācijas kompānijā "IVAX", pēc studijām turpināja darbu aptiekā kā farmaceite un strādāja arī farmācijas kompānijā "Jannsen‑Cilag". Strādājusi ZVA Zāļu izplatīšanas informācijas nodaļā kā vecākā eksperte. Tagad - "Lavandas aptieka" vadītāja, strādā arī SIA LMP, piedalās farmaceitisko produktu reģistrācijas dokumentācijas izstrādē.

Ārpus darba: vismaz reizi mēnesī apmeklē teātri. Vakaros, kad uzsnidzis sniegs, ar vīru un trīsgadīgo meitiņu dodas uz tuvējo kalniņu un bauda ziemas priekus. Patīk distanču slēpošana.

Dzīves princips: katru jaunu dienu sāk, uzsmaidot sev, reizēm sabarot sevi, lai saņemtos... būtu stipra un smaidoša. "Bieži cilvēks ikdienas steigā nenovērtē un nepasakās par to, kas viņam dots..."

Uz augšu ↑