Valsts kontrole aicina medicīnas darbiniekus un farmaceitus sniegt informāciju

Valsts Kontrole . | 2015. gada 30. marts

Valsts kontrole uzsākusi lietderības revīziju „Informācijas sistēmas veselības aprūpē" par e-veselības ieviešanu Latvijā, tāpēc ir svarīgi noskaidrot viedokli par vienotās veselības nozares elektroniskās (e-veselības) informācijas sistēmas ieviešanu un gatavību uzsākt tās lietošanu.      

Valsts kontrole aicina medicīnas darbiniekus un farmaceitus piedalīties anonīmā aptaujā un sniegt viedokli par savu informētību e-veselības informācijas sistēmas ieviešanā un gatavību to lietot ikdienas darbā.

Sniegtais viedoklis būs nozīmīgs un dos iespēju Valsts kontrolei novērtēt faktisko e-veselības ieviešanas gaitu, noteikt iespējamos trūkumus un šķēršļus veiksmīgai tās ieviešanai un tālākai darbībai.

Valsts kontroles izveidotā aptaujas anketa „Medicīnas darbinieku un farmaceitu informētība par e-veselības informācijas sistēmas ieviešanu un gatavība to lietot ikdienas darbā" ir ievietota Valsts kontroles mājas lapā www.lrvk.gov.lv un interneta vietnē ar šādu adresi: www.visidati.lv/aptauja/1063274319/

Aptaujas anketas aizpildīšana aizņems aptuveni piecas minūtes. Aptaujas norises laiks no 2015.gada 30.marta līdz 2015.gada 3.aprīlim.

 

Uz augšu ↑