Žurnāli

UZ JANVĀRA NUMURA VĀKA

ANNA MIHAILOVA, reimatoloģe, terapeite, ģimenes ārste, balsta un kustību orgānu ultrasonogrāfijas speciāliste Orto klīnika, RSU iekšķīgo slimību katedras docente

    Medicīnā strādā: “Rezidentūru ģimenes ārsta specialitātē Latvijas Medicīnas akadēmijā sāku 1996. gadā. Vēlāk, papildinot zināšanas, pabeidzu rezidentūru reimatoloģijā. 2011. gadā aizstāvēju doktora grādu Rīgas Stradiņa universitātē.”

Svarīgākie punkti darba dzīvē: “Esmu lielu pateicību parādā profesorei Helēnai Mikažānei, kas noticēja manām spējām un apņēmībai un ļāva veidoties un augt kā reimatoloģei. Pašreiz strādāju ORTO klīnikā un augstu vērtēju iespēju darīt darbu vidē, kas manī rada lepnumu. Mūsu komandu vieno līdzīgas vērtības un attieksme. Esam saskanīgi aizrautībā, bet vienlaikus prasīgi gan pret sevi, gan pakalpojumu līmeni. Man ir būtiski, ka šajā klīnikā varu reimatoloģiskiem pacientiem precīzi noteikt diagnozi un piedāvāt visaptverošu ārstēšanas ciklu. Kopā ar pacientiem pakāpeniski laužam mītu, ka reimatoloģiskās slimības nav ārstējamas. Tas sniedz gandarījumu.”

Ārpus darba: “Ģimene, ar kuru kopā pavadām daudz brīvā laika. Nesen mūsu vidū ienāca jauns dalībnieks — visu mīlulis — suns. Viņš, šķiet, mūs ir vēl vairāk apvienojis — bieži dodamies garās pastaigās. Mana personīgā telpa un laiks, kurā atjaunoju enerģiju un uzlādējos, ir regulāras sporta nodarbības. Kanoniski neturos tikai pie viena sporta veida: labprāt eju uz zāli, bet ar tādu pašu prieku braucu ar velosipēdu, slēpoju vai staigāju.”

Dzīves princips: “Dzīves gaitā esmu nonākusi pie atziņas, ka mēs visi esam savstarpēji saistīti. Tāpēc cenšos ievērot principu — pret otru izturēties tā, kā es gribu, lai izturētos pret mani. Vai vismaz — nedarīt otram apzināti pāri.”

Uz augšu ↑