Žurnāli

UZ NOVEMBRA NUMURA VĀKA

Valdis MIGLĀNS, otorinolaringologs

               Par vāka tēlu: "Vīrišķība kā vērtība. Stiprā siena, aizmugure, pamats, arī drosme un provokatīvs izaicinājums."

Medicīnā strādā: 28 gadus

Svarīgākie punkti darba dzīvē: “Pēc RMI beigšanas līdz 1991. gadam obligātos trīs gadus strādāju Rīgas rajona slimnīca Siguldā — ambulatori un arī operēju.1992. gadā sāku darbu Stradiņa KUS: konsultatīvajā kabinetā, dežurēju, vēlāk kļuvu par ordinatoru LOR nodaļā līdz 2013. gadam. Paralēli biju un aizvien esmu konsultants RPNC, bija gods strādāt Puriņa privātklīnikā, VC4, īpaši jāatzīmē darbs TPSVC leģendārā Dr. Leimaņa vadībā 1999.—2009. gadā. Pašlaik strādāju savā praksē, sadarbībā ar privātklīniku Headline pieņemu ambulatoros pacientus. Veicu arī ķirurģisko darbu, īpaši aizraujos ar deguna elpošanas problēmām, deguna blakusdobumu iekaisumu un alerģijas jautājumiem, esmu stundu docētājs LU MF. No 2015. gada darbojos Latvijas Ausu, kakla un deguna biedrības sertifikācijas komisijā.”

Ārpus darba: “Patīk to pavadīt kopā ar ģimeni, interesējos par mūsdienu mūziku, īpaši kolekcionēju “krautroku”. Patīk kino, vecas labas grāmatas, datori, velosipēds, jaudīgi automobiļi (esmu Subaru fans), filmēšana ar dronu.”

Dzīves princips: “No rīta nepatīk celties agri (bet to daru, lai gan varētu doties uz darbu vēlāk), esmu laimīgs, ja nekas pārāk nesāp, rokas un kājas kustas, vēl parasti noskaitu Tēvreizi.”

Foto, vāka māksliniece: Inese Austruma

Uz augšu ↑