← Atpakaļ

Piemērots uzturs reproduktīvā vecuma sievietēm. Vadlīniju apskats

Pēdējos gados arvien vairāk pierādījumu liecina, ka augsts ķermeņa masas indekss sievietei pirms grūtniecības, liels svara pieaugums un nepilnvērtīgs uzturs grūtniecības laikā ir būtiski faktori, kas ietekmē neinfekcijas slimību skaita pieaugumu, var negatīvi ietekmēt grūtniecības ilgumu un iznākumu.


Ieteikumi izstrādāti PVO Eiropas reģionālā biroja un Latvijas Republikas Veselības ministrijas Divgades līguma (2016—2017) ietvaros (Biennial Collaborative Agreement between the Ministry of Health of Latvia and the WHO Regional Office for Europe)  pēc PVO Eiropas reģiona 2016. gada ieteikumiem «Good Nutrition: the best start in Life»

 

Šogad Latvijā izstrādāti ieteikumi veselības aprūpes speciālistiem par optimālu uzturu, plānojot grūtniecību, kā arī grūtniecības laikā, šajā rakstā apskatīsim svarīgākos ieteikumus grūtnieču uzturā. Būtiski atcerēties, ka šie ieteikumi par uzturu ir svarīgi visas grūtniecības laikā, kā arī gadījumā, ja…

Raksta pilna versija nav pieejama

Atbilstoši Jūsu lietotāja līmenim raksta pilna versija nav pieejama. Ja vēlaties lasīt pilnu rakstu, aicinām reģistrēties vai abonēt Doctus.
Page

Lasītākie raksti