Žurnāli

UZ SEPTEMBRA NUMURA VĀKA

MAIJA BROŠA, ginekoloģe, dzemdību speciāliste, Rīgas 1. slimnīca, Šarlotes poliklīnika

                  Par vāka tēlu: “Rudens ir ražas laiks tiešā un pārnestā nozīmē. Daudzi kolēģi ginekologa specialitāti izvēlējušies tāpēc, ka darba rezultāts ir optimistisks — jauna dzīvība un vesela sieviete. Ražas laiks arī ārstu saimē. Rudenī sāk strādāt jaunie ārsti, pilni vēlmes būt labiem speciālistiem un palīdzēt cilvēkiem.”

Medicīnā strādā: četrdesmit četrus gadus

Svarīgākie punkti darba dzīvē: “Esmu strādājusi par ginekoloģi Jelgavas centrālajā slimnīcā, vēlāk par ginekoloģi un arī galvenā ārsta vietnieci Rīgas 1. poliklīnikā (Rīgas 1. slimnīca). Biju “Veselības nams 5” valdes priekšsēdētāja un ginekoloģe, pēc pievienošanas Rīgas pilsētas 1. slimnīcai — ginekoloģe Šarlotes poliklīnikā. Esmu ieguvusi arī RISEBA maģistra grādu biznesa vadībā un ekonomikā.”

Ārpus darba: “Prioritārā nodarbe ir mazmeitiņas pieskatīšana. Patīk cept tortes, maizi, gatavot dažādus krājumus ziemai. Patīk ceļot. Kopš agras jaunības esmu laivojusi, ar ģimeni daudzus gadus ģimeņu turiādes ietvaros kājām esam apceļojuši Latviju. Patīk apceļot Eiropu ar tūristu autobusiem, jo tad var redzēt, kā mainās daba, virzoties no valsts uz valsti.”

Dzīves princips: “Priecāties par katru dienu, neskatīties atpakaļ un dzīvot šodienā. Aizdegt sveci un, lēni malkojot kafiju, noskaņoties dienai un pārdomāt darāmo.”

Foto, vāka māksliniece, grims: Inese Austruma

Uz augšu ↑