Žurnāli

UZ FEBRUĀRA NUMURA VĀKA

Irina CGOJEVA–SPROĢE, kardioloģe, ehokardiogrāfijas speciāliste, PSKUS, Veselības centrs 4, Capital Clinic Riga, Medicīnas centrs ARS

            Par vāka tēlu: “Ziemas olimpiādes mēnesis — atgādinājums katram ikdienā tiekties uz izcilību.”

Medicīnā strādā: “Kardioloģijas specialitātē strādāju no 2009. gada.”

Svarīgākie punkti darba dzīvē: “Ikdienā strādāju kā kardioloģe, veicu ehokardiogrāfijas un transezofageālās ehokardiogrāfijas izmeklējumus. Nozīmīgākais pavērsiens manā profesionālajā jomā notika, pateicoties invazīvajam kardiologam Dr. A. Rudzītim, kad pievērsos tādām retām sirds slimībām kā Fabrī slimība, iedzimto un strukturālo sirds slimību diagnostikai un ārstēšanai, turpinot ilgstošu pacientu uzraudzību un novērošanu. Visas operācijas ir sarežģītas, visu laiku jāattīstās, jāpilnveidojas, jāpapildina zināšanas, jātiecas uz izcilību, lai varētu sasniegt labāko rezultātu.”

Ārpus darba: “Vasarā ar motocikliem kopā ar vīru un draugiem apceļojam Latviju, papildus slēpņojot (geocaching), bet ziemā esam aizrāvušies ar snovbordu. Pats nozīmīgākais ir laiks, ko pavadu kopā ar ģimeni — vīru, maniem vecākiem un māsas ģimeni. Svētkos un nozīmīgajās dienās cenšamies būt visi kopā. Esam liela, draudzīga ģimene, kurā cits citu atbalstām.”

Dzīves princips: “No kādiem elementiem gan sastāv laime? Tikai no diviem: mierīga sirds un vesels ķermenis.” (M. Bulgakovs)

Grims, foto un vāka māksliniece: Inese Austruma

Uz augšu ↑