Žurnāli

UZ APRĪĻA NUMURA VĀKA

LIENE BĒRZE, rezidente psihiatrijā, RSU doktorante, VSIA Daugavpils Psihoneiroloģiskā slimnīca

Par vāka tēlu: “Izlaušanās no ikdienības, no rutīnas. Pavasaris atmodina un provocē.”

Medicīnā strādā: “Kopš iestājos RSU, pagājuši desmit gadi, šogad vasarā būs sertifikācijas eksāmens psihiatrijā. Paralēli studijām esmu strādājusi dažādās slimnīcās, kas palīdzējis labāk izprast reālo situāciju un gūt praktiskās iemaņas darbā ar pacientiem.”

Svarīgākie punkti darba dzīvē: “Kā 4. kursa medicīnas studente sāku strādāt Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā, tad arī novirzījos uz psihiatrijas pusi un šo izvēli ne reizi neesmu nožēlojusi. Otrs pavērsiens — mani uzrunāja Daugavpils Psihoneiroloģiskās slimnīcas valdes priekšsēdētaja un pārliecināja par rezidentūru Daugavpilī. Reģionā strādāju jau četrus gadus, esmu ieguvusi brīnišķīgus kolēģus, atbalstošu vidi un labu profesionālo pieredzi. Pagājušajā gadā biju balvas RSU Gada rezidents 2017 laureāte, tātad mans darbs, akadēmiskās un zinātniskās aktivitātes ir novērtētas. Esmu iestājusies doktorantūrā, pētu psihozes pacientus.”

Ārpus darba: “Ja ir brīva diena, dodos uz zemessardzes mācībām vai arī pavadu laiku kopā ar ģimeni: esam paliels pulciņš — visi aktīvi, dzīvespriecīgi cilvēki.”

Dzīves princips: “Dzīvē izmantot maksimālo atļauto ātrumu labu lietu darīšanai.”

Grims, foto un vāka māksliniece: Inese Austruma

Uz augšu ↑