Žurnāli

UZ MARTA NUMURA VĀKA

Anda Brinkmane, Rīgas Stradiņa universitātes Zobu terapijas un mutes veselības katedras profesore, RSU Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas vadītāja

 “Veselība ir vislielākā bagātība. Mēs paši esam cēlonis lielākajai daļai savu slimību, gandrīz no visām varētu izvairīties, ja saglabātu vienkāršu dzīvesveidu, bez satraukumiem, ārpus cilvēku drūzmas, tādu, kādu mums izrakstījusi daba.”

“Profilakse ir īpašu pasākumu komplekss, ar kuriem cilvēks jāizsargā no saslimšanas. Un, domājot par mutes profilaksi, mums jādomā par ķermeni kopumā. Zobu veselība ir svarīgs veselības rādītājs, kas ne vien rāda cilvēka organisma kopējo veselības stāvokli, bet arī ietekmē visu tā orgānu darbību. Un te nu paldies žurnāla Doctus veidotājiem, kas vienmēr interdisciplināri savieno dažādās medicīnas nozares un problēmas.”

“Arī marta numura lapaspusēs varam sekot līdzi veselīgam uzturam no vegāna skata punkta, iepazīstamies ar sāpju etioloģiju. Interesants arī klīniskās farmaceites redzējums par zāļu pareizu lietošanu, kas veicinātu pacienta veselību un dzīves kvalitāti.”

 

“Mēs, zobārsti, esam gatavi sadarboties ar citiem veselības nozares speciālistiem, lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Lai daudz iedvesmojošu domu arī turpmāk!”

Uz augšu ↑