Žurnāli

UZ AUGUSTA NUMURA VĀKA

Jūlija Petkeviča, rezidente laboratorijas ārsta specialitātē  

  “Šim Doctus numuram varētu dot nosaukumu, ko savā intervijā pieminēja cienījamā Dr. Latkovska — “Mūsdienu medicīna spēj daudz!” Jāsaka arī paldies dakterei par darba pilniem gadiem, par viņas pieredzi un ieguldījumu mazo pacientu veselības veicināšanā. Lai top viņas Ābols!”

“Apskatot šā numura rakstus, ļoti iedvesmojošs šķita Dr. Kraules stāsts par pieredzi Liepājas slimnīcā. Man kā reģionālās slimnīcas rezidentei prieks dzirdēt par tik kolosālu atbalstu no administrācijas un kolēģu puses.”

“Mūsdienās ir ļoti daudz jaunu iespēju, un mūsdienu medicīna patiešām spēj daudz. Manis pārstāvētā nozare — laboratorijas medicīna — ir nozare, kurai jābūt progresa priekšgalā. Nemitīgi atklājumi veselības nozarē liek pastāvīgi meklēt jaunus risinājumus un pārskatīt metodes.”

“Augusta numura raksti veltīti dažādām medicīnas aktualitātēm: gan retām un klasiskām slimībām, gan biežākajām slimībām, uzsverot mūsdienīgo multidisciplināro pieeju. Bez šaubām, katrā rakstā lasītājs atradīs sev interesantu un praktiski izmantojamu informāciju. Iesaku!”

 

 

Uz augšu ↑