PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Gada liepājnieka tituls – epidemioloģiskā dienesta vadītājai Mārītei Kūlai

Doctus
Gada liepājnieka tituls – epidemioloģiskā dienesta vadītājai Mārītei Kūlai
Foto: Liepājas pilsētas pašvaldība
Godinot liepājnieku devumu savai pilsētai, izraudzīti Liepājas pilsētas apbalvojuma “Goda un gada liepājnieks 2020” saņēmēji. Epidemioloģiskā dienesta vadītājai, pediatrei, bērnu infektoloģei Mārītei Kūlai piešķirts tituls “Gada liepājnieks 2020” un sudraba goda zīme liepu lapas formā – ziņo Liepājas reģionālā slimnīca.

M. Kūlai apbalvojums piešķirts par izcili profesionāli koordinētu un saskaņotu rīcību saslimšanas Covid-19 izplatīšanās risku apzināšanā, kontrolē un mazināšanā Liepājas pilsētā.

Apbalvojumu saņēmēji tiks godināti īpašā svinīgā ceremonijā Liepājas dzimšanas dienā, 18. martā, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un pulcēšanās ierobežojumus.

Liepājas reģionālā slimnīca savā mājas lapā raksta, ka kolēģi Dr. M. Kūlu raksturo kā profesionāli ar neizsīkstošu enerģiju un augstu profesionālo kompetenci. “Pateicoties M. Kūlas ieguldītajam darbam, valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus mēs ļoti ātri pārņēmām un integrējām mūsu slimnīcā. M. Kūlas darba spējas ir apbrīnojamas. Viņa ir no tiem cilvēkiem, kas var vairākus darbus darīt vienlaicīgi. Ikdienā viņa ir prasīga, bet viņa savas prasības pamato un prasa to izpildi. M. Kūla ir komandas cilvēks. Viņa apspriežas ar kolēģiem, uzklausa ieteikumus, vienmēr atsaucīga jaunām idejām kā uzlabot darbu. M. Kūla pārņem labās prakses piemērus no citām slimnīcām un dalās ar savām zināšanām. Ārste seko līdzi jaunākajām rekomendācijām, ieteikumiem, piedalās lekcijās. Viņa konsultējās tiklīdz ir kāda neskaidrība, jo vēlas zināt detalizētas atbildes. Uzskata, jo ātrāk tiek atrisinātas neskaidrās lietas, jo vieglāk ir strādāt,” tā par Dr. M. Kūlu viņas kolēģi.