PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Jauns informatīvais izdevums ārstiem un farmaceitiem

Zāļu Valsts aģentūra
Jauns informatīvais izdevums ārstiem un farmaceitiem
Zāļu valsts aģentūra (ZVA) pirmoreiz ir sagatavojusi LR ZĀĻU REĢISTRA (Zāļu reģistrs) izdevumu DVD formātā, kas satur zāļu aprakstus un lietošanas instrukcijas. Sagatavotais izdevums būs noderīgs galvenokārt ārstiem un farmaceitiem, jo satur pilnu un objektīvu informāciju par visām 4605 nacionāli (Latvijā) reģistrētajām zālēm. Diskā ir ērta informācijas meklēšanas forma un, lai to izmantotu ikdienas darbā, nav nepieciešams interneta pieslēgums. DVD(*) ar zāļu aprakstiem un lietošanas instrukcijām ir pieejams bez maksas Zāļu valsts aģentūrā.

Zāļu apraksts palīdzēs ārstam un farmaceitam izvēlēties pacientam piemērotākās zāles, kā arī noskaidrot vai precizēt būtisku informāciju par zāļu pareizu lietošanu, iespējamām blaknēm u.c., tādējādi veicinot zāļu drošu lietošanu. Savukārt zāļu lietošanas instrukcija būs noderīga sarunā ar pacientu.

LR Zāļu Reģistrs DVD formātā LR Zāļu Reģistrs DVD formātā
LR Zāļu Reģistrs DVD formātā

 

Tāpat ZVA speciālisti ir sagatavojuši vienkāršu un ērtu informācijas meklēšanas formu, kur ikviens lietotājs var atrast visu nepieciešamo informāciju par zālēm. Ārstam vai farmaceitam nepieciešams vien dators ar diska lasīšanas iespējām. Tādējādi arī tie veselības nozares speciālisti, kuriem dažādu iemeslu dēļ ir problemātiska piekļuve internetam, tiks nodrošināti ar darbam nepieciešamo informāciju.

Zāļu reģistra aktuālā versija pieejama ZVA mājaslapā: www.zva.gov.lv →Reģistrs.

 

*DVD eksemplāru skaits ir ierobežots.