PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Nodibināta Latvijas Infektologu, Hepatologu un HIV/AIDS speciālistu asociācija

Doctus
Nodibināta Latvijas Infektologu, Hepatologu un HIV/AIDS speciālistu asociācija
Asociācija apvieno Latvijā atzītus hepatologus, infektologus un HIV/AIDS speciālistus. To vadīs dr.med. Ieva Tolmane. Biedrība aktualizēs jautājumus par to, lai pacientiem Latvijā būtu pieejama jaunākā terapija, kāda pieejama citviet pasaulē.

Dr. med Ieva Tolmane Dr. med Ieva Tolmane
Dr. med Ieva Tolmane

Asociācija apvienos un izglītos medicīnas profesionāļus, kuri regulāri seko inovācijām pasaulē infektoloģijā, hepatoloģijā, HIV un AIDS jomā. LIHHASA izglītos un informēs starpdisciplināros medicīnas profesionāļus, pacientus un plašu sabiedrību, lai veicinātu izpratni par infektoloģiju, hepatoloģiju un HIV/AIDS jomu. Asociācija informēs valsts institūcijas, sabiedriskās organizācijas un sabiedrību par jaunākajām ārstēšanas metodēm, pēdējiem pētījumu datiem un inovācijām terapijās.

"Ar asociācijas palīdzību vēlamies veicināt informācijas apmaiņu starp nozares speciālistiem par jaunākajiem medicīnas sasniegumiem,” informē asociācijas prezidente Dr. med. Ieva Tolmane. Asociācija nepieciešama, lai cīnītos par nozares pacientiem, tiem nodrošinātu vislabāko nepieciešamo ārstēšanu, diagnostiku, jo ne vienmēr pasaulē pieejamais ir pieejams mums, kā arī, lai aizstāvētu ārstu speciālistu intereses."

Asociācijā ir aicināts iestāties ikviens medicīnas speciālists. Pieteikumu iespējams aizpildīt arī elektroniski: http://www.infekcija.lv/par-mums/iestaties-asociacija/. Tuvākās LIHHASA sēdes paredzētas rudenī.

Foto: Jānis Brencis