PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Bērnu slimnīcā gaidāmi vērienīgi rekonstrukcijas darbi

Bērnu slimnīcā gaidāmi vērienīgi rekonstrukcijas darbi
FOTO: BKUS
Bērnu slimnīca sākusi sagatavošanās darbus Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļas (NMPON) un Ambulatorās veselības centra rekonstrukcijai.

Plānots, ka pārbūves darbi ilgs pusotru gadu. Jaunajā NMPON korpusā pacienti nokļūs pie tiešās pieejamības speciālistiem nodalītās uzgaidāmās zonās, savukārt observācijas nodaļā tiks izbūvētas 32 vienvietīgas palātas ar individuālajiem sanitārajiem mezgliem, tajā skaitā divas intensīvās terapijas palātas, divas bīstamo infekciju palātas, desmit infekciju palātas, kā arī īpaši piemērotas palātas pacientiem ar psihiskiem traucējumiem, kustību traucējumiem, autiskā spektra traucējumiem. Jaunajā ēkā īpaši domāts par ērtiem darba apstākļiem ārstiem un māsām, piemēram, atbilstošām atpūtas telpām un funkcionālu darba zonu izvietojumu efektīvai sadarbībai un nodaļas pārraudzībai.

Jaunajā ēkā tiks izvietots arī Ambulatorās veselības centrs ar vairāk nekā 100 ārstu pieņemšanas, izmeklējumu un procedūru telpām, kas grupētas atbilstoši ārstniecības specialitātei.