PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem
Autori
Skatīt visus
 Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca

Visi autora raksti

Rīgā tiekas pasaules bērnu ķirurgu elite

2012. gada 19. maijā Rīgā notika 12. Baltijas valstu bērnu ķirurgu konference, kas pulcēja 250 dalībniekus no 20 pasaules un Eiropas valstīm. Konferences prezidents, profesors Aigars Pētersons: "Tā bija lieliska iespēja parādīt mūsu darba rezultātus un sasniegumus medicīnas zinātnē, dzirdēt 10 pieredzējušu pasaules un Eiropas vieslektoru priekšlasījumus, izdiskutēt sarežģītus jautājumus un nodibināt jaunus profesionālus kontaktus."

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu slimnīcā notiks māsām veltītas Skaistuma dienas

Aizsākot Starptautiskajai Māsu dienai veltīto nedēļu, kā arī, lai sagādātu īpašu svētku sajūtu un patīkamu atpūtas brīdi ikdienas darbu steigā, 9. un 10.maijā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā ar "L'Oréal Paris" atbalstu norisināsies Skaistuma dienas. Starptautiskajai Māsu dienai veltītā nedēļa noslēgsies piektdien, 11.maijā, kad tiks pasniegta Atzinības balva „Bērnu slimnīcas lepnums". Sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu balvu pasniegs jau sesto gadu.

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu slimnīcā atklāta Ārstu māja

9.februārī  Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā  valdes priekšēdētāja Anda Čakša  un Veselības ministre Ingrīda Circene atklāja jaunuzcelto Ārstu māju, kas turpmāk pavērs plašākas iespējas vecākiem būt kopā ar savām atvasēm ārstniecības un atveseļošanās procesa laikā. Ārstu māja ir 20.korpusa jeb astoņu stāvu ēkas piebūve. Uz telpām jaunajā ēkā lielākoties pārcelsies ārsti, rezidenti un atbalsta personāls.  

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu slimnīcas neonatologi aktualizē priekšlaikus dzimušo bērnu dienu

17. novembrī, kad pasaulē tiek atzīmēta priekšlaikus dzimušo bērnu diena, aprit 35 gadi, kopš Latvijā tika izveidota pirmā aprūpes nodaļa priekšlaikus dzimušiem bērniem, kurā izauguši liela daļa Latvijas priekšlaikus dzimušo mazuļu. Vienlaikus, šodien tiek organizēta Neonatalogu asociācijas sēde, kurā tiks aktualizēti problēmjautājumi, kuri saistīti ar priekšlaicīgi dzimušu bērniņu ārstniecību un aprūpi.    

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu ķirurgi pirmo reizi veikuši barības vada atlikto anastomozi zīdainītim ar barības vada atrēziju

Vakar, 7. novembrī Bērnu slimnīcas ķirurgi pirmo reizi Latvijā veiksmīgi izdarīja atlikto barības vada sašūšanas operāciju. Tas bija iespējams pateicoties neonataloģijas māsu, operāciju māsu, bērna vecāku un bērnu ķirurgu kopējam darbam piecu mēnešu garumā, izkopjot jaundzimušo mazuli ar barības vada atrēziju.

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca