PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Bērnu slimnīcā modernizētas finanšu un personāla pārvaldības tehnoloģijas

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca
Bērnu slimnīcā modernizētas finanšu un personāla pārvaldības tehnoloģijas
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS) ieviests vienots elektronisks risinājums grāmatvedības un personāla pārvaldībai, modernizējot slimnīcas resursu uzskaites un vadības procesus.

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Bērnu klīniskā universitātes slimnīca
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā  efektīva administratīvo procesu nodrošināšana ir pamata nosacījums tās sekmīgai darbībai. Lai modernizētu slimnīcas resursu uzskaiti un nodrošinātu tās operatīvāku pārraudzību un vadību, BKUS ieviests risinājums vienotai grāmatvedības un personāla pārvaldībai. Šo sistēmu izstrādājis IT projektu vadības, finanšu un grāmatvedības konsultāciju uzņēmums FMS.

"Ar sistēmas ieviešanu esam ieguvuši vērīgu analītisku rīku un tā devusi iespēju kritiski un detalizēti izvērtēt nepieciešmību pēc resursiem un to efektīvu izmantošanu, kas skaidri parāda esošā finansējuma nepietiekamību," saka Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anda Čakša.

Līdz šim finanšu un personāla uzskaitei BKUS izmantoja vairākas sistēmas un rīkus, bez tam atsevišķi personāla uzskaites procesi elektroniski netika veikti vispār.  Tas ievērojami apgrūtināja gan pašu informācijas uzskaites procesu, gan operatīvu informācijas apstrādi un apkopošanu analīzei, kas bija laikietilpīgi un prasīja apjomīgu manuālu darbu.

"Tehnoloģiju uzdevums ir atvieglot mūsu ikdienu, lai ikviens process varētu notikt ātrāk un ērtāk jau šodien un veicinātu attīstību ilgtermiņā. Galvenais ieguvums, ko sniegs BKUS ieviestais risinājums, ir nepārtraukta finanšu un personāla uzskaite vienotā sistēmā. Šī sistēma atvieglos darbu grāmatvežiem, nodrošinās personāla pārvaldības procesu automatizāciju un ļaus BKUS pakāpeniski atteikties no papīra dokumentiem," saka Jānis Bergs, FMS valdes priekšsēdētājs.

Ar ieviestās sistēmas palīdzību BKUS turpmāk veiks finanšu grāmatvedības, darba samaksas un personāla vadības procesu vienotu uzskaiti. Papildus tam risinājumā integrēta budžeta plānošanas un izpildes kontroles funkcionalitāte, ko nodrošina Horizon Biznesa datu analīzes rīks.

Publicitātes foto