PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Atklāj renovētās slimnīcas "Ģintermuiža" telpas

Veselības ministrija
Atklāj renovētās slimnīcas "Ģintermuiža" telpas
1. jūlijā Jelgavā tiek atklātas slimnīcas "Ģintermuiža" garīgās veselības ambulatorās aprūpes centra renovētās telpas. Atklāšanā piedalās Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Dagnija Staķe.

Slimnīca "Ģintermuiža" piedalījās valsts galvotā aizdevuma projektā un Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projektā, kas paredzēja slimnīcas renovācijas un rekonstrukcijas darbus, lai uzlabotu slimnīcas infrastruktūru un nodrošinātu pacientiem pieejamākas un ērtākas telpas ārstēšanai.

Valsts galvotā aizdevuma projekta kopējais finansējums ir 7,7 milj. lati. ERAF līdzfinansētā projekta summa ir 1,5 milj. lati, no tā ERAF līdzfinansējums sastāda 1,3 milj. latu.

Slimnīca "Gintermuiža" Slimnīca "Gintermuiža"
Slimnīca "Gintermuiža"

Projektu ietvaros attīstīta slimnīcas infrastruktūra, rekonstruējot un renovējot esošās slimnīcas ēkas - stacionāra 1. korpuss un savienojošā galerija, ēka hronisku pacientu ārstēšanai, administratīvais korpuss ar uzņemšanas nodaļa, tādējādi nodrošinot atbilstošu vidi psihiatrijas profila slimnieku ārstēšanai un atbilstošu vidi personāla darba vajadzībām, vienlaicīgi nodrošinot pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Foto: www.gintermuiza.lv