PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Rīgā un Daugavpilī notiks informatīvie semināri ģimenes ārstiem

Veselības ministrija
Rīgā un Daugavpilī notiks informatīvie semināri ģimenes ārstiem
Veselības ministrija informē, ka Rīgā un Daugavpilī notiks informatīvie semināri ģimenes ārstiem par brīvprātīgo darba kvalitātes un pieejamības programmu. 

Trešdien, 20.jūlijā, plkst.10:00 Rīgas Dzemdību namā, Miera ielā 45, Veselības ministrijas un Veselības norēķinu centra speciālisti rīko informatīvu semināru ģimenes ārstiem par brīvprātīgo darbības kvalitātes un pieejamības programmu. Savukārt, Latgales reģiona ģimenes ārstiem seminārs tiks rīkots piektdien, 22.jūlijā, plkst. 13:00 Daugavpilī, Daugavpils novada domē (Rīgas ielā 2). Semināru laikā ikviens ģimenes ārsts varēs uzdod sev interesējošos jautājumus par programmā noteiktajiem izpildāmajiem rādītājiem un to vērtēšanu*.

Atgādinām, ka vispārēju informāciju par brīvprātīgo kvalitātes un pieejamības programmu var iegūt gan Veselības ministrijas mājas lapā, gan Veselības norēķinu centra mājas lapā

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā līdzīgi semināri ģimenes ārstiem norisinājās Latvijas reģionos – Jelgavā, Kuldīgā un Smiltenē.

* Minēto kārtību nosaka Ministru Kabineta 2006.gada 19.decembra noteikumi Nr.1046 ”Veselības aprūpes finansēšanas un organizēšanas kārtība”, 44.pielikums ,,Ģimenes ārsta darbības kvalitātes brīvprātīgā novērtējuma un maksājumu sadales metodika”