PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

RSU sveiks augstskolas ilggadīgos un bijušos darbiniekus

Rīgas Stradiņa universitāte
RSU sveiks augstskolas ilggadīgos un bijušos darbiniekus
Izrādot godu un pasakoties par ieguldījumu augstskolas attīstībā, ceturtdien, 8. janvārī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks jau par noturīgu augstskolas tradīciju kļuvušais „Senioru vakars", kad tiek godināti ilggadīgie esošie un bijušie darbinieki.

Jau par tradīciju kļuvis „Senioru vakaru" rīkot janvāra sākumā, saglabājot Ziemassvētku un Jaungada svinību gaisotni. RSU „Senioru vakaru" rīko jau 14 gadu pēc kārtas.

RSU ilggadīgajiem esošajiem un bijušajiem darbiniekiem „Senioru vakara" laikā būs iespēja noklausīties pazīstamas estrādes dziesmas leģendārā mākslinieka Viktora Lapčenoka izpildījumā, kā arī ierasti seniori tiks iepazīstināti ar RSU būtiskākajiem notikumiem aizvadītajā gadā un universitātes plāniem šogad.

Plānots, ka šogad tajā piedalīsies vairāk nekā 400 „senioru". RSU „Senioru vakars" notiks ceturtdien, 8. janvārī, pulksten 17.00, RSU viesību zālē, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

„Senioru vakars" ir RSU organizēts sarīkojums par godu universitātes ilggadējiem darbiniekiem, lai pateiktos par viņu ieguldīto darbu un informētu par universitātē notiekošo, kā arī lai rastu iespēju satikties esošajiem un jau bijušajiem darbiniekiem, kavējoties saviesīgās sarunās un kopējās atmiņās par augstskolā pavadīto laiku, jo RSU daudziem no viņiem ir bijusi pirmā un vienīgā darbavieta vairāku gadu desmitu garumā.