PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Oktobrī notiks izstāde “Medbaltica 2021” un nozarei aktuālas konferences

Oktobrī notiks izstāde “Medbaltica 2021” un nozarei aktuālas konferences
7. un 8. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies gan 14. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2021”, gan vairākas konferences nozares profesionāļiem, kuri beidzot klātienē un vienkopus izstādes atmosfērā varēs dalīties ar pieredzi un iepazīt medicīnas jaunumus.

“Sarežģītā epidemioloģiskā situācija Latvijā un pasaulē ir ieviesusi korekcijas, taču biznesa vidē viss turpinās un cilvēki arvien vairāk novērtē klātienes komunikāciju. Tādēļ priecē, ka vakcinācijas tempi un viss cits liecina – rudenī droši varēsim tikties izstādē “Medbaltica 2021”, lai iepazītos ar aktuālo medicīnas nozarē gan izstādes piedāvājumā, gan konferenču programmā,” norāda izstādes “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur vienkopus var iegūt informāciju par jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, iepazīt tikko nozarē ienākušus uzņēmumus nozares uzņēmumus, veidot biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām. Būtiska izstādes “Medbaltica” daļa ir profesionālo pasākumu programma – Ķīpsalā notiks vairākas konferences, kurās klātienē tiksies dažādu nozaru speciālisti, lai diskutētu un smeltos informāciju par aktualitātēm.

Jau šobrīd ir zināms, ka abās izstādes dienās, 7. un 8. oktobrī, konferences rīkos Latvijas Ārstu biedrība, Latvijas Zobārstu asociācija un arī Latvijas Māsu asociācija. Savukārt 7. oktobrī notiks Veselības aprūpes darba devēju asociācijas konference, kur par svarīgāko diskutēs ārstniecības iestāžu vadītāji un atbildīgie speciālisti, un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference, bet 8. oktobrī Latvijas Farmaceitu biedrības konferencē tiksies farmaceiti.

 “Šobrīd norit aktīvs darbs ar citām profesionālajām biedrībām un asociācijām, tāpēc jau pavisam drīz izziņosim arī citas konferences un to programmas,” akcentē izstādes “Medbaltica” konferenču programmas vadītāja Kristīne Čerņavska.

Piesakiet dalību!

Lai realizētu savus biznesa mērķus, izmantojiet esošo situāciju savā labā – piedalieties izstādē “Medbaltica 2021"! Izdevīgāki un elastīgāki līguma nosacījumi, ievērojams klātienē esošo un potenciālo klientu skaits! Neatlieciet šo lielisko iespēju uz pēdējo brīdi – piesakieties jau tagad! Par līguma nosacījumiem lūdzam sazināties ar izstādes vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036, e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv ).

Drošības pasākumi izstādē

Kopš 2020. gada jūnija Izstāžu centrā ir ieviesta virkne drošības pasākumu, kas  garantē apmeklētāju, dalībnieku un darbinieku epidemioloģisko drošību izstādēs. Kādi tieši drošības pasākumi tiks piemēroti katrā izstādē, tiks noteikts neilgi pirms izstādes norises, ņemot vērā tobrīd valstī esošo epidemioloģisko situāciju, kā arī noteiktos ierobežojumus un noteikumus. Uzzini vairāk šeit.

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.com

www.facebook.com/medbaltica