PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

E-veselības līdera balva - dāņu portāla vadītājam

Doctus
E-veselības līdera balva - dāņu portāla vadītājam
"E-veselība sniedz pacientiem lielākas pilnvaras savas veselības pārvaldībā. E-veselība paaugstina kvalitāti un sniedz labākas iespējas ārstēšanā," pēc Eiropas e-veselības līdera balvas saņemšanas sacīja Morten Elbæk Petersen, Dānijas e-veselības portāla "Sundhed.dk" vadītājs. Balvu pasniedza Rīgā notiekošās "eHeatlh Week 2015" ietvaros.

Morten Elbæk Petersen Morten Elbæk Petersen
Morten Elbæk Petersen

"Sundhed.dk" ir portāls, kas sniedz iespējas pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem piekļūt datiem, atrast informāciju un sazināties dažādos veidos.

Kā uzvēra balvas pasniedzēji, organizācija HIMSS, dāņu sabiedrības veselības portāls un tā sniegtās iespējas ir unikālas ne tikai uz Eiropas fona, bet visas pasaules kontekstā.

Šāda portāla izveides dzinējspēks ir bijis tā līderis un izpilddirektors Morten Elbæk Petersen, kurš tika raksturots kā personība ar augstām ambīcijām, līdera dotībām un lielisku spēju redzēt un izsapņot nākotnes vajadzības. Viņš portālā bijis galvenais dzinējspēks kopš tā izveides pirms 13 gadiem.

20% Dānijas iedzīvotāju šo portālu izmanto katru mēnesi, tas ik mēnesi piesaista arvien vairāk jaunus lietotājus, ik mēnesi pārspēj iepriekšējos apmeklējumu rekordus. Portāls ir sekmīgi spējis apvienot visas veselības aprūpes iesaistītās puses, ne tikai palīdzot iedzīvotājiem, bet arī samazinot Dānijas veselības aprūpes tēriņus.

Portāla izpilddiroktors, galvenais idejas attīstītājs un līderis Morten Elbæk Petersen, saņemot balvu, pateicās par pagodinājumu un apliecināja, ka balva dod iespēju vēl vairāk popularizēt un izplatīt vēstījumu, ka e-veselība ir sniedz pacientiem lielākas pilnvaras savas veselības pārvaldībā. Viņš pauda parliecību, ka e-veselība paaugstina kvalitāti un sniedz labākas iespējas ārstēšanā.

Doctus ir eHealth Week oficiālais mediju partneris.

 Foto: eHealth Week 2015 publicitātes foto