PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Nebijusi iespēja – lasi Doctus rakstu un iegūsti kredītpunktus

Doctus
Nebijusi iespēja – lasi Doctus rakstu un iegūsti kredītpunktus
Uzklausot mūsu lasītāju vēlmi – pelnīt kredītpunktus, lasot Doctus rakstus, – esam raduši iespēju, sadarbībā ar Evisit, īstenot šādu projektu. Šobrīd ir izstrādāti trīs testi, kurus Latvijas Ārstu Biedrība ir apstiprinājusi un piešķīrusi tiem noteiktu kredītpunktu skaitu.

Šonedēļ piedāvājam izpildīt pirmo testu. Lasiet dr. Raimonda Karla un dr. Ilzes Kohas rakstu "Pigmentācija – ne tikai saules izraisīta” un pēc raksta izlasīšanas vietnē evisit.lv aizpildiet testu. Pēc testa aizpildīšanas varēsiet izdrukāt sertifikātu ar nopelnītu 1 kredītpunktu.

Izlasiet rakstu, aizpildiet testu un iegūstiet kredītpunktu Izlasiet rakstu, aizpildiet testu un iegūstiet kredītpunktu
Izlasiet rakstu, aizpildiet testu un iegūstiet kredītpunktu

Testā ir 10 jautājumi par šo rakstu, pēc jautājuma atbildēšanas, varēsiet iepazīties arī ar pareizās atbildes skaidrojumu. Atkārtoti aizpildot testu, jautājumi mainīsies.

Portālā esam izveidojuši arī jaunu sadaļu – Izglītībai, šajā sadaļā atradīsiet, mūsuprāt, derīgus rakstus, kas varētu palīdzēt apgūt studijām nepieciešamās zināšanas. Šajā sadaļā iekļausim tikai to autoru rakstus, kuri ir apmācīt tiesīgie ārsti. Tāpat šajā sadaļā būs pieejami raksti, kurus izlasot un aizpildot testu varēs iegūt kredītpunktus. Šos rakstus var atpazīt pēc tā, ka pie raksta nosaukumua tiek ir pievienots klāt [+TESTS].   

Sekojiet līdzi informācijai par jaunākiem testiem portālā doctus.lv