PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Pirmo reizi latviešu valodā izdota leģendārā “Viljamsa DZEMDNIECĪBA”

Ģimenes veselibas centrs Stārķa ligzda
Pirmo reizi latviešu valodā izdota leģendārā  “Viljamsa DZEMDNIECĪBA”
Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresa ietvaros prezentēts pasaules slavenais izdevums "Viljamsa DZEMDNIECĪBA" (Williams OBSTETRICS) latviešu valodā. Jau vairāk nekā 100 gadus šis ir autoritārs, visā pasaulē atzīts dzemdniecības izdevums, kas piedāvā jaunāko zinātnisko informāciju un faktos balstītu pētījumu apkopojumu un tiek pārizdots katrus piecus gadus.

Grāmatas jaunākā, 23. izdevuma 4 nodaļu pirmreizēju tulkojumu latviešu valodā limitētā 500 eksemplāru tirāžā izdevis "Ģimenes veselības centrs "STĀRĶA LIGZDA"" sadarbībā ar farmācijas uzņēmumu "Bayer". Grāmata jau šobrīd dzemdniecības speciālistu vidū pretendē kļūt par bibliogrāfisku retumu.

Dr. Dina Ceple grāmatas atklāšanas lekcijā Dr. Dina Ceple grāmatas atklāšanas lekcijā
Dr. Dina Ceple grāmatas atklāšanas lekcijā

Tikai 20% dzemdniecības aprūpes sniedzēju Latvijā savā praksē izmanto literatūru angļu valodā, tāpēc līdz šim valodas barjera ir būtiski ierobežojusi vecmāšu un ārstu iespējas iegūt jaunāko dzemdniecības nozares informāciju un sekot pasaules tendencēm, kas šobrīd pārliecinoši virzās pretim samazinātam plānveida ķeizargrieziena operāciju skaitam un  atbalsta fizioloģisku grūtniecības un dzemdību aprūpi.

"Jau no dibināšanas brīža "STĀRĶA LIGZDA" sekojusi jaunākajām, starptautiskos pētījumos balstītām tendences dzemdniecības jomā. Tāpēc vairāk nekā desmit darbības gadu laikā esam nostiprinājuši vadošu pozīciju dabisku dzemdību aprūpes sniegšanā Latvijā. "Viljamsa DZEMDNIECĪBAS" 4 nodaļu izdevums latviešu valodā ir mūsu dāvinājums vecmātēm, ārstiem ginekologiem - dzemdību speciālistiem un dūlām - visiem, kas vēlas darboties, sekojot jaunākajām zinātniskajām atziņām un sniegt kvalitatīvu un mūsdienīgu aprūpi topošajiem vecākiem," uzsver "Ģimenes veselības centra "STĀRĶA LIGZDA"" dibinātāja un ārste Dina Ceple.

“Viljamsa DZEMDNIECĪBAS” izdevums plašākā tirdzniecībā nebūs pieejams. Dzemdniecības aprūpes sniedzējiem un citiem interesentiem grāmatu iespējams saņemt kā dāvinājumu.

 

Plašāku informāciju par iespēju iegūt grāmatu savā īpašumā var iegūt, sazinoties ar “Ģimenes veselības centru “STĀRĶA LIGZDA.”” 

Plašāku informāciju par iespēju iegūt grāmatu savā īpašumā var iegūt, sazinoties ar "Ģimenes veselības centru "STĀRĶA LIGZDA.""