PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Sabiedrība balso par 2012. gada labākajiem veselības aprūpes profesionāļiem

Doctus
Sabiedrība balso par 2012. gada labākajiem veselības aprūpes profesionāļiem
Latvijas Ārstu biedrība atklājusi sabiedrības balsojums par "Gada balvu medicīnā 2012". Laika posmā no 14. līdz 28. janvārim ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts pieteikt savu kandidātu četrās nominācijās: "Gada ārsts", "Gada māsa", "Gada ārsta palīgs", kā arī "Gada vecmāte".

"Lai dotu iespēju izcelt labākos pacientu ārstēšanas un aprūpes darba veicējus, „Gada balvas medicīnā" pasniegšanas tradīcija tika aizsākta 2007. gadā. Mūsu mediķi - ārsti, māsas, vecmātes, ārstu palīgi un citi profesionāļi - ikdienā bez lielas publicitātes un pēc vislabākās sirdsapziņas rūpējas, lai pacienti saglabātu vai atgūtu pašu dārgāko - savu veselību. Gada balvas pasniegšana ir iespēja pievērst sabiedrības uzmanību, parādīt šos cilvēkus un pateikties viņiem. Šajā, ne tik vieglajā laikā šāds novērtējums ir ļoti svarīgs un nepieciešams," par pasākumu stāsta Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis.

Gada balva medicīnā tiks pasniegta desmit nominācijās, ko izvērtēs gan iedzīvotāji, gan nozares profesionāļi. Sabiedrības balsojums būs pieejams Veselības ministrijas mājas lapā www.vm.gov.lv, Latvijas Ārstu biedrība mājas lapā www.arstubiedriba.lv, kā arī Latvijas Māsu asociācijas mājas lapā www.masuasociacija.lv. „Gada balvas medicīnā 2012" svinīgā pasniegšana notiks 7. februārī Rīgas Stradiņa universitātes aulā.

Foto: no "Doctus" arhīva Gada balvas organizēšanu šogad uzņēmusies Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti, Latvijas Māsu asociāciju, Latvijas slimnīcu biedrību un Latvijas Neatkarīgo Televīziju. Pasākumu informatīvi atbalsta Veselības ministrija.