PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Bērnu slimnīca ar darbinieku velobraucienu atbalsta Dakterus klaunus

Doctus
Bērnu slimnīca ar darbinieku velobraucienu atbalsta Dakterus klaunus
Foto: BKUS
Bērnu slimnīcas darbinieki savā 123. dzimšanas dienas mēnesī atjauno tradīciju – nobrauc ar velosipēdu tik garu maršrutu, cik slimnīcai gadu. Šogad braucienam ir papildu mērķis – pārņemot stafeti no Jāņa Taukuļa, kurš 12. septembrī finišē 2000 kilometrus garo labdarības velomaratonu biedrības "Dr.Klauns" atbalstam, pievienot tam Bērnu slimnīcas darbinieku 13. septembrī kopīgi nobrauktos aptuveni 4000 kilometrus.

Viens no biedrības "Dr.Klauns" vēstnešiem Jānis Taukulis augustā devās iespaidīgā labdarības velomaratonā: nepilna mēneša laikā viņš veica 2 000 km, piestājot ar zibakcijām 10 pilsētās, lai atbalstītu Dakterus klaunus un pievērstu sabiedrības uzmanību viņu darbam slimnīcu bērnu nodaļās visā Latvijā.

“Pirms 10 gadiem ir sākusies Dakteru klaunu garā distance, – kā liela misija palīdzēt veidot tādu slimnīcas vidi, kura bērniem ir draudzīga, atbalstoša, kas dod cerību un spēkus, nevis nes bailes un stresu. Visu šo laiku mēs cenšamies būt tur, kur esam vajadzīgi – blakus bērniem, vecākiem, māsiņām un ārstiem. Atbalsts no Bērnu slimnīcas personāla puses mums ir ļoti svarīgs – saprotam, ka esam redzami, esam novērtēti un atzīti. Tas ir pacilājoši un motivē turpināt mūsu ikdienas darbu,” stāsta biedrības “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska.