PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Pēc rezidentūras Vidzemes slimnīcā darba gaitas turpina seši jaunie speciālisti

Doctus
Pēc rezidentūras Vidzemes slimnīcā darba gaitas turpina seši jaunie speciālisti
Foto: Vidzemes slimnīca
Vidzemes slimnīcā darba gaitas turpina seši jaunie speciālisti, kas pabeiguši Rīgas Stradiņa universitāti un Latvijas universitāti. Pašlaik Vidzemes slimnīca kopumā ir piesaistījusi 34 rezidentus dažādās specialitātēs, un plānots, ka rudens un pavasara periodā vēl aptuveni 45 RSU 6.kursa studenti Vidzemes slimnīcā izies klīnikā bāzēto praksi.

“Mums ir īpašs prieks un gods, ka, izejot šo praksi, studenti kā savu nākamo darba vietu izvēlas tieši Vidzemes slimnīcu, tas nozīmē, ka mūsu kolektīvu mērķtiecīgi papildina jauni nozares profesionāļi,” uzsver Vidzemes slimnīcas ārstniecības direktore Inga Ozoliņa.

Vidzemes slimnīcu darbu sākuši Rīgas Stradiņa universitātes absolventi: Madara Grise, Uģis Šolmanis, Elīna Vašuka, Ravita Zuša un Arnita Melne. Pediatre Madara Grise turpinās specializēties bērnu infektoloģijā, traumatologs, ortopēds Uģis Šolmanis turpinās specializēties mugurkaula ķirurģijā. Interniste Elīna Vašuka specializēsies gastroenteroloģijā, Ravita Zuša strādās kā neirologs. Slimnīcas reanimatoloģe un anestezioloģe Arnita Melne ir apguvusi specializāciju algoloģijā. Liene Jurka, kas ir beigusi Latvijas Universitāti, Vidzemes slimnīcā strādās kā ginekoloģe, dzemdību speciāliste.