Dr. med. Gunta Segliņa, otorinolaringoloģe, Rīgas Stradiņa universitātes Otorinolaringoloģijas katedras vadītāja, P. Stradiņa KUS Otorinolaringoloģijas klīnika
Šogad ziema mūs lutina ar sniega un sala paraugdemonstrējumiem, tāpēc uzvāru tēju, atveru jauno Doctus, un tur, kā vienmēr, — daudz interesantu rakstu no dažādām medicīnas specialitātēm.
Lai gan mana ikdiena fokusējas uz šauru spektru — auss ķirurģiju, tomēr ar interesi izlasīju gan par jaunākajām antitrombotiskās terapijas tendencēm, gan hipertensiju senioriem, gan arī erektilo disfunkciju, bariatriju un dermatoloģiskām komplikācijām. Paldies kolēģiem, kas ļauj iet kopā vienā solī ar inovācijām un informē par aktualitātēm savās specialitātēs!
Lasot interviju ar izcilo oftalmoloģi prof. Laganovsku, manā sirdī tik ļoti rezonēja viņas stāstītais par laimes sajūtu, kad pacients pēc operācijas sāk redzēt. Arī man lielāko gandarījumu sniedz pacienta prieks par atgūto dzirdi.
Liels prieks bija lasīt par mediķu pāri dzīvē un darbos. Viņu dzīvesstāsts lika smaidīt un atcerēties, ka februāris tomēr ir mīlestības mēnesis.
Mīļie kolēģi! Lai jums daudz, daudz mīlestības! Mīliet savu arodu, pacientus, kolēģus un dzīvi!