PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Darbu sāk profesora Skrides Sirds klīnika

Doctus
Darbu sāk profesora Skrides Sirds klīnika
No Skirde Sirds klīnikas arhīva
Šī gada 15. maijā darbu sākusi profesora Skrides Sirds klīnika ar pieredzējušo un augsti kvalificēto ārstu, māsu un veselības aprūpes speciālistu komandu.

“Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies apvienot dažādu nozaru labākos speciālistus vienā klīnikā, lai nodrošinātu pasaules līmeņa sirds un asinsvadu veselības aprūpi. Latvijas iedzīvotāji ir pelnījuši dzīvot no sirds,” uzsver klīnikas dibinātājs un vadītājs, asoc. prof. Dr. med. Andris Skride.

Jaunajā privātajā klīnikā būs pieejami dažādu speciālistu konsultācijas – kardiologu, sirds ķirurgu, reimatologu, pneimonologu, endokrinologu, uztura speciālistu, fizioterapeitu un citu. Tāpat tiek nodrošināta iespēja veikt ehokardiogrāfijas, veloergometrijas un ultrasonogrāfijas  izmeklējumus ar modernākām medicīnas ierīcēm, kā arī nepieciešamības gadījumā veikt asins analīzes, diennakts holtera un asinsspiediena monitorēšana.

Ņemot vērā statistikas datus, būtiska uzmanība tiks piešķirta tieši profilakses aktivitātēm. Klientu ērtībai un sirdsmieram klīnika ir izveidojusi īpašus veselības pakalpojumu komplektus, kas iekļauj dažādus testus, izmeklējumus un speciālistu konsultācijas. Komplekti ir veidoti tā, lai ļautu iegūt visaptverošu informāciju par savu veselības stāvokli. Tie ir pielāgoti atbilstoši dzimumam un vecumam. Specializēti komplekti ir pieejami aktīvā dzīvesveida piekritējiem un tiem, kas lielāku uzmanību pievērš sirds un asinsvadu veselībai.