PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Stradiņa slimnīcā atvērtas jaunās moduļu būves - neatliekamās palīdzības pacientiem

Doctus
Stradiņa slimnīcā atvērtas jaunās moduļu būves -  neatliekamās palīdzības pacientiem
PSKUS/LETA
Jaunajās moduļu būvēs 1864 kv.m. platībā turpmāk varēs uzņemt Neatliekamā medicīnas centra (NMC) pacientus, tos pacientus, kuriem nepieciešama izolācija, kā arī nodrošināt operāciju procesu trīs jaunās operāciju zālēs.

Modulāro būvju uzstādīšanas mērķis bija iespējami īsākā laikā nodrošināt epidemioloģiskajam prasībām atbilstošu medicīnisko aprūpi slimnīcas NMC telpās, kā arī paplašināt operāciju zāļu skaitu. Jaunajā moduļu korpusā  tiks nodrošinātas papildu 20 gultas vietas NMC pacientiem, 20 palātas pacientiem, kuriem nepieciešama izolācija Infekciju nodaļas vajadzībām, kā arī trīs mūsdienīgi aprīkotas operāciju zāles. 

Pašlaik NMC pacientu plūsma ir 200 līdz 250 pacientu dienā, tāpēc nodaļas paplašināšanās bija ļoti gaidīts notikums. Lai arī ēka no arhitektūras viedokļa veidota iespējami vienkārša, tās iekštelpu aprīkojums atbilst augstākajiem standartiem un nodrošinās būtiski labāku darba  vidi personālam un komfortu pacientiem - atbilstoši Eiropā spēkā esošajām klīniskajām vadlīnijām.