← Atpakaļ

Ājurvēda un akupunktūra

Rietumu medicīnas stiprās puses ir reanimācija un ātrā palīdzība, Austrumu medicīnas — hronisku procesu  ārstēšana. Praksē izmantojot ājurvēdas medicīnas sistēmu un/vai Ķīnas tradicionālo medicīnu, ir ievērojams ekonomisks iespaids uz pacienta maciņu, skatoties perspektīvā.


Antibiotiku, hormonu, vakcīnu uzvaras gājiens mūsdienu pasaulē gan akūtu, gan hronisku slimību ārstēšanā turpinās. Lietojot šos preparātus, jārēķinās ar iespējamām blakusparādībām: imūnsistēmas darbības nomākumu, čūlām, asiņošanu no kuņģa—zarnu trakta un citām, bet, lietojot ājurvēdiskos augu un minerālu preparātus, šādas blakusparādības nav novērojamas pat pēc ilgstošas lietošanas, kas hronisku slimību terapijā ir ļoti būtiski.

Dažas ājurvēdisko augu formulas, ko sauc par rasajanām, stiprina organismu un palielina tā aizsargspējas. Piemēram, nelielā pētījumā par rasajanas grupas preparātu čavanprašu pierādīts, ka, to…

Raksta pilna versija nav pieejama

Atbilstoši Jūsu lietotāja līmenim raksta pilna versija nav pieejama. Ja vēlaties lasīt pilnu rakstu, aicinām reģistrēties vai abonēt Doctus.
Page

Lasītākie raksti