PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Eiropas uzņēmējdarbības festivālā inovāciju godalgu saņem Latvijas veselības aprūpes tehnoloģiju uzņēmums

Doctus
Eiropas uzņēmējdarbības festivālā inovāciju godalgu saņem Latvijas veselības aprūpes tehnoloģiju uzņēmums
Junior Achievement Latvia
Eiropas uzņēmējdarbības festivālā jauniešiem “Gen–E” 3. godalgoto vietu inovāciju kategorijā saņēmis Latvijas veselības aprūpes tehnoloģiju projekts “Fungo”. Komanda izstrādājusi papildinātajā realitātē bāzētu digitālo risinājumu, kas spēles veidā motivē onkoloģiskos pediatrijas pacientus kustēties.

Apbalvojumi šajā kategorijā šogad tiek pasniegti pirmo reizi un tos piešķir inovatīvākajiem jaunuzņēmumiem, kam ir lielākais potenciāls nākotnē piesaistīt investīciju kapitālu.

Spēli izstrādājuši Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas un Rīgas Tehniskās universitātes studenti. Komandas pārstāve Keita Augstkalne (Latvijas Mākslas akadēmija)  konkursā saņēma arī “sieviete – līdere” specbalvu.

Keita Augstkalne par konkursu saka: “Šī bija patiesi necerēti iespaidīga pieredze. Ejot cauri visām atlases kārtām, jau tapa skaidrs, ka konkurējam ar ārkārtīgi spēcīgām un motivētām jaunuzņēmumu komandām no visas Eiropas. Saņemt divus augstus novērtējumus - trešo vietu inovācijās un specbalvu sieviešu līderībā no tik augsta ranga dažādiem uzņēmējdarbības speciālistiem, tostarp no veselības industrijas, dod neatsveramu motivāciju un pārliecību, ka esam uz pareizā ceļa”.