PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Dr. Paula Aldiņa piemiņas stipendiju infektoloģijā saņem ārsts Iļja Drjagunovs

Doctus
Dr. Paula Aldiņa piemiņas stipendiju infektoloģijā saņem ārsts Iļja Drjagunovs
Freepik
Dr. Paula Aldiņa piemiņas stipendiju infektoloģijā “Austruma” vecbiedru komiteja šogad ir piešķīrusi ārstam, infektologam Iļjam Drjagunovam. Tā kļūs par būtisku atbalstu zināšanu pilnveidei, tajā skaitā ārvalstīs, lai uzlabotu pacientiem sniegtās medicīniskās palīdzības kvalitāti Latvijā.

Lēmums pieņemts pēc stipendijas komisijas ieteikuma, kura izvērtēja no pretendentiem saņemtos pieteikumus.

Akadēmiskā vienība “Austrums” pēc Dr. Paula Aldiņa ģimenes ierosinājuma 2021. gada sākumā izveidoja Dr. Aldiņa vārdā nosauktu piemiņas stipendiju infektoloģijā. Godinot P. Aldiņa piemiņu un izcilo ieguldījumu infektoloģijā, stipendija tiek piešķirta reizi gadā par izcilu pētniecisku vai praktisku darbu ar infekcijas slimībām saistītā medicīnas, farmācijas vai sabiedrības veselības jomā.

Par pirmo Dr. Paula Aldiņa piemiņas stipendijas infektoloģijā ieguvēju 2021. gadā kļuva epidemiologs Ņikita Trojanskis, kurš stipendiju izmanto doktorantūras studijām prestižajā Oksfordas Universitātē.

“Austrums” un Dr. Paula Aldiņa ģimene pateicas visiem, kuru ziedojumi padarīja iespējamu Paula vārdā nosauktās piemiņas stipendijas izveidi, un izsaka cerību, ka šī stipendija motivēs studentus un rezidentus pievērsties studijām un darbam Dr. Aldiņam tik tuvajā un nozīmīgajā infektoloģijas jomā, veicinot tās izaugsmi un attīstību.