PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

“Grindeks” organizē starptautisku konferenci “Sirds un asinsvadu slimības Covid-19 pandēmijas laikā: problēmas un risinājumi”

“Grindeks” organizē starptautisku konferenci “Sirds un asinsvadu slimības Covid-19 pandēmijas laikā: problēmas un risinājumi”
FOTO: Grindeks
Š.g. 24. septembrī notika starptautiska tiešsaistes konference ārstiem “Sirds un asinsvadu slimības Covid-19 pandēmijas laikā: problēmas un risinājumi”, kuru organizēja Baltijas valstu vadošais zāļu ražotājs akciju sabiedrība “Grindeks”.

Pasākuma galvenais mērķis – informēt ārstus par risinājumiem sirds un asinsvadu slimību pacientu ārstēšanai Covid-19 pandēmijas laikā.

1115 veselības aprūpes speciālistu no 17 valstīm piedalījās konferencē un uzklausīja Latvijas, Lietuvas un Krievijas vadošos ekspertus, kas uzstājās ar tematiskām lekcijām. Pasākumā piedalījās prof. Andrejs Ērglis (Latvija), prof. Alvils Krams (Latvija), prof. Jelena Čelutkienė (Lietuva), prof. Ella Solovjova (Krievija) un citi ārstu sabiedrības viedokļu līderi.

Konferencē notika četras sesijas kardioloģijas, neiroloģijas un vispārējās terapijas jomā, kā arī tika aplūkoti jaunākie pētījumu dati. Vienlaikus ikvienam dalībniekam bija iespēja uzdot jautājumus ekspertiem, kā arī dalīties līdzšinējā pieredzē par pacientu ārstēšanu saistībā ar Covid-19.

Viena no uzņēmuma galvenajām terapeitiskajām grupām ir zāles sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai, tāpēc īpaša uzmanība tika veltīta Mildronāta® (meldonija) jaunākajiem datiem un lietošanas pieredzei pacientiem ar sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanām.

Mildronāts®, ko izgudroja Latvijas zinātnieki un kas ir patiess uzņēmuma veiksmes stāsts, joprojām ir milzīgs ieguldījums sabiedrības veselībā un pacientu ar sirds un asinsvadu slimībām ārstēšanā.