← Atpakaļ

Akūtas un sezonālas slimības un homeopātija

Par akūtām saucam slimības, kas sākas pēkšņi un norit strauji, diezgan bieži no tām var izārstēties pilnībā. Tās var skart jebkuru orgānu vai organisma sistēmu. Vienmēr akūtas ir bērnu infekcijas slimības, tās nekad nekļūst hroniskas. Ar pārējām slimībām ir dažādi.


Saaukstēšanās parasti skar augšējos elpceļus, acis, ausis, arī gremošanas sistēmu un uroģenitālos orgānus, tāpat muguru, locītavas un limfātisko sistēmu. No vietas, kur lokalizēsies iekaisums, arī izrietēs konkrētas sūdzības un veidosies konkrēta klīniskā aina.

Slimību iemesli

Luija Pastēra pētījumi mikrobioloģijā likuši cilvēcei noticēt, ka slimību iemesls ir skaidrs - tās ir sīkbūtnes. Jā, katrai akūtai slimībai ir kāds noteikts izraisītājs, parasti vīruss, un to ir vairāki simti. Taču mūsdienu zinātne pierādījusi, ka bez slimību iniciatora klātbūtnes nepieciešama arī individuāla predispozīcija, jo cilvēki ar vienām un tām…

Raksta pilna versija nav pieejama

Atbilstoši Jūsu lietotāja līmenim raksta pilna versija nav pieejama. Ja vēlaties lasīt pilnu rakstu, aicinām reģistrēties vai abonēt Doctus.
Page

Lasītākie raksti