PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Latvija pirmo reizi uzņem Eiropas vadošos ultrasonogrāfijas pētniekus un ekspertus

Doctus
Latvija pirmo reizi uzņem Eiropas vadošos ultrasonogrāfijas pētniekus un ekspertus
EUROSON 2023 publicitātes foto
No 25. līdz 27. maijam 174 starptautiski atzīti zinātnieki, pētnieki, lektori pulcēsies Eiropas ultrasonogrāfijas kongresā EUROSON 2023, kas šogad pirmo reizi 50 gadu Eiropas Ultrasonogrāfijas asociāciju federācijas (EFSUMB) pastāvēšanas vēsturē, notiks Latvijā, - informēja asociētā profesore, radioloģe, EUROSON 2023 kongresa prezidente Maija Radziņa.

Kongress pulcēs ultrasonogrāfijas ekspertus, radiologus, ginekologus, ķirurgus, ģimenes ārstus un citus medicīnas nozares profesionāļus, kuri strādā ar ultrasonogrāfijas tehnoloģijām, piedāvājot ne vien profesionālo programmu, bet arī ultrasonogrāfijas kongresu studentiem. Īpašās praktiskās sesijās un meistarklasēs kongresā Latvijā tiksies 174 lektori no 55 valstīm, tai skaitā  Eiropas, ASV, Dienvidamerikas, Austrālijas, Japānas, Korejas u.c.

EUROSON 2023 laikā tiks prezentēti jaunākie pētījumu rezultāti, atklājumi un inovācijas ultrasonogrāfijas nozarē, kā arī dalībnieki varēs iepazīties ar jaunākajām ultrasonogrāfijas iekārtām un tehnoloģijām no pasaules vadošajiem ražotājiem, tostarp mākslīgā intelekta pielietojuma iespējām. Industrijas izstādē ārstiem, rezidentiem un medicīnas studentiem būs iespēja praktiski apgūt ultrasonogrāfijas jaunākās programmas pasaules līmeņa speciālistu vadībā.