PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Ārste Benita Zeltiņa – Gada valmieriete

B. Brila
Ārste Benita Zeltiņa – Gada valmieriete
Vidzemes slimnīcas ārstei neiroloģei Benitai Zeltiņai piešķirts Valmieras pilsētas apbalvojums „Gada valmierietis" - par ieguldījumu veselības aprūpes attīstīšanā Valmieras un reģiona iedzīvotāju labā. Ārste B. Zeltiņa Vidzemes slimnīcā strādā 38 gadus. 27 gadus no tiem viņa pildīja arī slimnīcas izpilddirektores pienākumus un organizēja veselības aprūpes pasākumus Valmieras rajonā un pilsētā.  

Ar dr. Benitas Zeltiņas enerģiju un kolēģu iesaistīšanu Vidzemes slimnīcā pirms pieciem gadiem tika izveidota insulta vienība. Tolaik tas bija jaunums visas valsts mērogā, jo paredz citādu pieeju insulta pacientu ārstēšanā un rehabilitācijā. Šobrīd Vidzemes slimnīcas insulta vienība sniedz palīdzību visiem Vidzemes reģiona iedzīvotājiem.

Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa, kas daudzus gadus strādājusi kopā ar Benitu Zeltiņu, viņu raksturo kā augsta līmeņa speciālisti neiroloģi, lielisku organizatori un izcili koleģiālu ārsti, kas prot komunicēt ar pacientiem un viņu tuviniekiem un jebkādā situācijā atrod kopīgu valodu un risinājumu.

Foto no Vidzemes slimnīcas arhīva