PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Vērienīgs remonts Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā

Doctus
Vērienīgs remonts Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā
Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra (RPNC) telpas nopietni nav remontētas vairāk nekā 50 gadu, nu tas tiek darīts ar ERAF līdzfinansējumu.

Veselības ministre Ingrīda Circene un RPNC vadītājs Jānis Buģins  Uzņemšanas nodaļas atklāšanā Veselības ministre Ingrīda Circene un RPNC vadītājs Jānis Buģins  Uzņemšanas nodaļas atklāšanā
Veselības ministre Ingrīda Circene un RPNC vadītājs Jānis Buģins Uzņemšanas nodaļas atklāšanā
Centra Uzņemšanas nodaļas telpas var lepoties ar jaunām diagnostikas iekārtām, ārstu-konsultantu kabinetiem un aprīkojumu, īslaicīgas uzturēšanās un intensīvās terapijas palātām, kā arī ar moderno references ķīmiski toksikoloģisko laboratoriju. Svinīgajā brīdī viesus un centra darbiniekus uzrunāja Veselības ministre I. Circene, atzīmējot, ka prioritārais virziens tuvākajos septiņos gados, lai veicinātu garīgās veselības aprūpes stacionāru darbību, ir stiprināt ambulatoro daļu, dienas stacionāru, pacientiem nodrošināt iespēju nepazaudēt saikni ar tuviniekiem. Prof. M. Caune uzrunā pateicās RPNC valdes priekšsēdētājam J. Buģinam par ieguldīto darbu kompleksa tapšanā un šo notikumu tēlaini nosauca par renesansi, cerot, ka tā drīz piemeklēs arī pārējās centra būves.

Raksts žurnālā