PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Svarīgs atgādinājums par XI Latvijas Gastroenteroloģijas Kongresa ar Starptautisku dalību agrīno reģistrāciju

Svarīgs atgādinājums par XI Latvijas Gastroenteroloģijas Kongresa ar Starptautisku dalību agrīno reģistrāciju
Photo by Luis Quintero: https://www.pexels.com
Kongress tiek plānots klātienē šā gada 9. decembrī plašajās un mūsdienīgajās konferenču centra ATTA telpās (Rīgā, Krasta ielā 60, sākums plkst. 9.00). Līdz 15.oktobrim iespēja reģistrēties par samazinātu cenu! Vai paspēji reģistrēties?
Papildus materiāli

Kāpēc jāreģistrējas un jādodas uz Kongresu? Lūk- te ir atbildes:

1. Vienas dienas laikā Jums būs iespēja koncentrēti saņemt jaunāko informāciju par pēdējo gadu gastroenteroloģijas sasniegumiem un tai pietuvinātajām medicīnas nozarēm. Paralēli Plenārsēdei visas dienas garumā norisināsies vairāki, speciāli Kongresam saplānoti satelītsimpoziji, kas fokusēsies uz šaurākām, bet nebūt ne mazsvarīgām multidisciplinārajām tēmām:

  • “Saistība starp Garīgo un Zarnu Trakta Veselību: Gastroenterologa un Psihiatra Diskusija par Sinerģiju un Ieguldījumu Kopējā Veselībā”;
  • “Antibiotikas gastroenteroloģijā” (simpozijs sadarbībā ar Latvijas Lauku Ģimenes Ārstu asociāciju);
  • “Gremošanas trakts un onkoloģija” (simpozijs sadarbībā ar Latvijas Hematologu asociāciju);
  • “Klīniskā mikrobioloģija un antibakteriālā rezistence”;
  • “Gastroenteroloģija un retās aknu slimības” (sadarbībā ar Latvijas Reto Slimību Speciālistu asociāciju);
  • “Antibiotiku asociētā disbioze”;
  • “Autoimunitāte klīniskajā praksē”. 

2. Iespēja ienirt gastroenteroloģijas noslēpumainajās dzīlēs - klātienē noklausīties un uzdot sev interesējošos jautājumus mūsu un ārzemju vadošajiem lektoriem (viedokļu veidotāji no vairākām ES valstīm).

3. Starpbrīžos izstaigāt bagātīgo izstādi un iepazīties ar svarīgākajiem jaunumiem farmakoloģijas un medicīnisko tehnoloģiju jomā, ko īpaši Jums būs sagādājuši mūsu atbalstītāji, šoreiz plānojot individuālu pieeju katram apmeklētājam. Saņemt jaunākās vadlīnijas, kas palīdzēs Jums atrisināt dažādas klīniskās situācijas ikdienas darbā.

4. Iespēja saņemt pieeju dažādiem Kongresa materiāliem un attālināti piekļūt tiem vēl mēnesi pēc Kongresa norises dienas, lai vēlāk varētu vēlreiz nesteidzīgi izbaudīt tik saistošās lekcijas.

5. Visbeidzot klātienē tikties ar saviem draugiem un kolēģiem (arī no attālākiem Latvijas novadiem) un, kā jau ierasts katrā mūsu klātienes Kongresā, jautri un dzīvespriecīgi pavadīt šo dienu.

Un tas vēl nav viss – katrs dalībnieks saņems sertifikātu ar TIP gan par dalību Kongresā, gan par dalību katrā satelītsimpozijā!!!

 

Jūs sagaida patiešām interesantām norisēm un pārsteigumiem bagāta sestdiena plecu pie pleca ar vairākiem savas nozares vadošajiem ekspertiem. Visi kopā centīsimies atbildēt uz vairākiem neskaidriem jautājumiem un dosimies ceļojumā pa gremošanas trakta orgāniem – barības vadu, kuņģi, tievo zarnu, resno zarnu, aizkuņģa dziedzeri, aknām, kā arī mēģināsim paskatīties uz tiem caur citu specialitāšu prizmu.

Latvijas Gastroenteroloģijas Kongress ir vieta, kur dzimst un attīstās Latvijas gastroenteroloģija, un Jūs jau esat daļa no mūsu draudzīgās ģimenes, tāpēc mēs gaidām tieši Jūs!

Viss, kas Jums nepieciešams reģistrācijai un cita informācija atrodama šeit: www.gastro2023.com

Kongresa Organizācijas Komitejas vārdā - uz tikšanos pasākumā!

Sekojiet mūsu organizatoru aktivitātēm arī FB tīklā- https://www.facebook.com/GremosanasSlimibubiedriba

Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@gastroenterologs.lv

Sadarbības raksti
Papildus materiāli
Publicēts:
27.09.2023.