PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Atklātas stacionāra “Biķernieki” Rehabilitācijas klīnikas modernizētās telpas

Doctus
Atklātas stacionāra “Biķernieki” Rehabilitācijas klīnikas modernizētās telpas
RAKUS
Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāra “Biķernieki” rehabilitācijas klīnikas renovētajās telpās rehabilitācijas pakalpojumus — gan diennakts stacionāro rehabilitāciju, gan rehabilitāciju dienas stacionārā — var saņemt visu Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāru pacienti.

Ik gadu stacionārās rehabilitācijas pakalpojumus Austrumu slimnīcā saņem vairāk nekā 400 pacientu.

Rehabilitācijas klīnikas telpas ir pilnībā pārbūvētas, apvienojot visus rehabilitācijas pakalpojumus vienā — 3. stāvā, veikts ambulatorās daļas telpu remonts, kā arī Diagnostiskās radioloģijas telpu, ārstu kabinetu un gaiteņu pārbūve 1. stāvā. Izbūvēta uzbrauktuve pie centrālās ieejas un jauns fasādes lifts.

Pēc renovācijas nodalītas ambulatoro un stacionāro pacientu plūsmas. Vienkopus izvietotas, bet nodalītas ir rehabilitācijas zāles, audiologopēdu, psihologu un citu funkcionālo speciālistu kabineti. Higiēnas telpas guļošo pacientu mazgāšanai atrodas netālu no māsu posteņa. Desmit labiekārtotas palātas izvietotas visa gaiteņa garumā un ir labi pārredzamas aprūpes personālam.

Austrumu slimnīca darbojas kā ilgtermiņa partneris karā smagi cietušo ukraiņu karavīru uzņemšanai, ārstēšanai un rehabilitācijai – kopš Krievijas uzsāktā kara sākuma Austrumu slimnīcā uzņemti jau 284 Ukrainas karavīri, bet Rehabilitācijas klīnikā – 60 karavīru.

Rehabilitācijas klīnikas telpu atjaunošana, uzbrauktuves izveidošana un jaunā fasādes lifta izbūve finansēta no slimnīcas finanšu līdzekļiem. Projekta kopējās izmaksas, kas ietver projektēšanu, autoruzraudzību, būvprojekta ekspertīzi, būvdarbus un būvdarbu uzraudzību ir 1 502 344,26 eiro ar PVN.