PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

Jaunas iespējas RSU stomatoloģijas rezidentiem

Doctus
Jaunas iespējas RSU stomatoloģijas rezidentiem
Freepik
Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts uzsācis sadarbību ar zobārstniecības klīniku “Concordia” - sadarbība paredz gan rezidentu apmācības darbam ar zobu taisnošanas un sakodienu koriģējošām kapēm (elaineriem), gan darba iespēju nodrošināšanu.

Šī stratēģiskā partnerība Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta studentiem nodrošinās pilnveidotu apmācību programmu un mūsdienīgu jaunu ortodontijas speciālistu ienākšanu zobārstniecības tirgū.

 “RSU Stomatoloģijas institūta ilgtermiņa mērķis šīs sadarbības ietvaros ir nodrošināt augsti kvalificētu ortodontijas speciālistu pieejamību Latvijā un dot studentiem iespēju praktizēt ar pasaulē modernākajām tehnoloģijām,” atzīst Ilga Urtāne, RSU Stomatoloģijas institūta valdes priekšsēdētāja.

Zobārstniecības klīnika “Concordia” ir viena no Baltijas vadošajām ortodontijas klīnikām, kas nodrošina zobu ārstēšanu, taisnošanu un sakodiena korekciju ar elaineru sistēmām. Tieši darbs ar modernākajām tehnoloģijām kalpojis par pamatu stratēģiskās sadarbības uzsākšanai.