PORTĀLS ĀRSTIEM UN FARMACEITIEM
Šī vietne ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem

JAUNUMS! Portālā Doctus jauna sadaļa: E–grāmata

Doctus
JAUNUMS! Portālā Doctus jauna sadaļa: E–grāmata
Turpinot darbu pie modernizētās Doctus versijas, esam priecīgi saviem lasītājiem piedāvāt jaunu sadaļu — e–grāmata. Tajā saglabātas portāla vērtības un funkcionalitāte. Pirmā jums pieejamā e–grāmata — “Nekomplicētas urīnceļu infekcijas. Pārvaldība ambulatorajā praksē.”

Ērti

Izstrādājot e–grāmatu, esam īpaši domājuši par lasītāju ērtībām. Tajā tāpat kā portāla rakstos ir dinamiskās atsauces (tikai viens klikšķis uz atsauces numura tekstā, lai redzētu informācijas avotu, kas ērti nokopējams kā atsauce turpat tekstā), ērts satura rādītājs un uzlabota meklēšanas sistēma.

Divās valodās

Grāmatu var lasīt gan tiešsaistē, gan lejuplādēt. Pieejama divās valodās — latviešu un krievu.

Pirmā jums pieejamā e–grāmata­ — "Nekomplicētas urīnceļu infekcijas"

Grāmatas autori ir pieredzes bagāti un plašākai medicīnas auditorijai pazīstami savas nozares speciālisti — prof., nefrologs Harijs Čerņevskis un Dr., bērnu nefrologs Vladimirs Strazdiņš. Abi autori īpaši uzsver antibakteriālās rezistences problēmu pasaulē, izglītojot par saprātīgu antibotiku lietošanu atbilstīgi indikācijām.

Šajā grāmatā rakstīto pamato:

  • Eiropas Urologu asociācijas 2020. gadā pieņemtās vadlīnijas par urīnceļu infekcijas (UCI) problēmām un
  • Eiropas Bērnu urologu biedrības 2020. gadā pieņemtās vadlīnijas,
  • kā arī 2019. gadā pieņemtās ASV un Kanādas rekomendācijas par recidivējošām UCI.

Informācija par terapijā izmantojamiem antibakteriālajiem līdzekļiem pielāgota Latvijas realitātei un pēdējām publikācijām, lai atvieglotu gan ģimenes ārstu, gan citu speciālistu ikdienas darbu gan ar pieaugušajiem, gan ar bērniem.

E–grāmatā meklējiet informāciju par nekomplicētas UCI diagnostiku, ārstēšanu, profilaksi bērniem, sievietēm pirms un pēc menopauzes, kā arī rekomendācijas ar katetru lietošanu saistītas UCI pārvaldībai.

Izmanojiet!

Laipni aicinām, izmantojiet praksē, lejupielādējiet vai lasiet tiešsaistē, vai arī saglabājiet savā doctus.lv lietotāja profilā - savā rakstu kolekcijā.